Як повідомляє Центр інформації УПЦ, про це єпископ Віктор (Коцаба) написав у своєму Телеграм.

«Сьогодні, та й раніше, серед християн чимало тих, хто захоплюється різними пророцтвами. Особливо популярні пророцтва про останні часи. У соцмережах створюються групи і спільноти, які тиражують висловлювання різних старців і «старців» про те, що чекає людство, і кожну людину окремо, в майбутньому», - зазначив єпископ Віктор.

Він підкреслив, що багато християн не тільки не отримують користь від читання пророцтв, але і впадають у відчай і розпач.

Єпископ Віктор закликав пам'ятати слова святих отців про духовний сенс і мету пророцтв.

«Мета пророцтва - не просто знати майбутнє, але дати користь для душі. Святитель Іоанн Златоуст писав: «У давнину пророцтва давалися не для того, щоб іудеї тільки дізнавалися майбутнє, але щоб, дізнавшись, отримували звідти користь, щоб від страху загроз вони робилися більш розсудливими і від обіцянки благ більш старанними до виконання чеснот, пізнаючи з того і іншого і силу Божу, і піклування Його про них», - сказав архієрей.

Популярні новини зараз

Гола дружина "Холостяка" Добриніна Даша Квіткова сховала животик за простирадлом: "Ніхто не відніме"

Лариса Ніцой заявила, що у Росії потрібно запровадити українську мову другою державною: "На Кубані їй надати статус регіональної"

Зірка "Жіночого кварталу" Лера Товстолес розкрила закулісся "весілля" Лесі Нікітюк: "Боже, наречена"

Арсен Мірзоян показав свою красуню: квіти у волоссі й усмішка до вух

Показати ще