Дія «Положення» поширюється на священників і дияконів, повідомляє patriarchia.ru.

«Положення про канонічні заборони і дисциплінарні покарання священнослужителів» покликане стати керівним документом у питанні накладення церковних заборон. Ніяк не підміняючи собою канони Церкви, документ покликаний ввести однаковість у регульовану ним сферу і в той же час закріпити застосовувані на практиці покарання адміністративного характеру, не передбачені канонами», - відзначили у Патріархії.

У документі дається визначення «церковного правопорушення», розглядаються його різновиди і пропонуються канонічні і дисциплінарні покарання, які накладаються в залежності від ступеня тяжкості вчиненого правопорушення і супутніх обставин.

У «Особливій частині» документа докладно викладені церковні правопорушення, класифіковані по видах і розділені на три групи: злочини проти віри і церковної єдності, злочини проти церковного устрою і управління та правопорушення у сфері священнослужіння і пастирського служіння. У цьому розділі документу запропоновані конкретні заходи впливу, що застосовуються до правопорушників.

Надалі «Положення про канонічні заборони і дисциплінарні покарання священнослужителів» буде винесено на обговорення та затвердження Архієрейського Собору РПЦ.

Популярні новини зараз
Відключення електроенергії: українців попередили до чого готуватися, терор не минув безслідно Нові виплати по 2200 гривень: кого це стосується та як отримати Дженна Ортега отримала роль Венздей за 10 хвилин у Zoom, Тім Бертон був рішучим: "Посміхаєтеся і киваєте" Найдешевший спосіб обігріти оселю без опалення та світла: обійдеться менш ніж у 20 грн
Показати ще