Дія «Положення» поширюється на священників і дияконів, повідомляє patriarchia.ru.

«Положення про канонічні заборони і дисциплінарні покарання священнослужителів» покликане стати керівним документом у питанні накладення церковних заборон. Ніяк не підміняючи собою канони Церкви, документ покликаний ввести однаковість у регульовану ним сферу і в той же час закріпити застосовувані на практиці покарання адміністративного характеру, не передбачені канонами», - відзначили у Патріархії.

У документі дається визначення «церковного правопорушення», розглядаються його різновиди і пропонуються канонічні і дисциплінарні покарання, які накладаються в залежності від ступеня тяжкості вчиненого правопорушення і супутніх обставин.

У «Особливій частині» документа докладно викладені церковні правопорушення, класифіковані по видах і розділені на три групи: злочини проти віри і церковної єдності, злочини проти церковного устрою і управління та правопорушення у сфері священнослужіння і пастирського служіння. У цьому розділі документу запропоновані конкретні заходи впливу, що застосовуються до правопорушників.

Надалі «Положення про канонічні заборони і дисциплінарні покарання священнослужителів» буде винесено на обговорення та затвердження Архієрейського Собору РПЦ.

Популярні новини зараз

"Жіночий квартал" виконав Гімн України на футбольному полі, фанати не оцінили: "Найгірше в історії"

На один будинок - 7942 гривні: користувачі за лічильниками підрахували, у скільки обійдеться газ на сім'ю

Дзідзьо після розлучення втік до Львова заради легендарної акторки: "Це відповідально  i радісно"

Ані Лорак приголомшила радісною новиною, чекала цілий рік: "Моя особиста історія"

Показати ще