Сьогодні команда Михайла Федорова публічно відкрила дані фінансової звітності українських компаній, в тому числі і газопостачальна компанія Нафтогаз України.

Про це експерт у сфері енергетики Ярослав Диковицький написав у Facebook.

"Цікаво було ознайомитися з фінансовою звітністю газопостачальної компанії" Нафтогаз України "(ЦПК), оскільки на сайті компанії така звітність не публікується. За підсумками 2020 року, в умовах відкриття ринку для населення, ЦПК отримала 115 млн грн збитку", - написав він.

При цьому він додає, що при реалізації в 2020 році природного газу на суму 2895 млн грн, споживачі заборгували для ЦПК 758 млн грн.

"Сама ж ЦПК заборгувала за газ 937 млн грн. Тобто за підсумками 2020 року газопостачальна компанія "Нафтогаз України"не змогла забезпечити розрахунки за реалізований нею природний газ і не здатна належним чином розраховуватися з постачальником газу. При збереженні такої динаміки, ЦПК зможе не тільки дуже швидко "наздогнати" показники заборгованості регіональних газзбутів, а й створить "конкуренцію" з нарощування боргів підприємствам ТКЕ", - резюмував він.

Популярні новини зараз

Зима у вересні: синоптик Діденко передрекла перші заморозки і мокрий сніг найближчими днями

21 вересня Різдво Пресвятої Богородиці: які чудеса можуть збутися та про що просити в молитві

Погода 21 вересня підготує Україну до заморозків: пуховик або нежить

Вікторія Булітко з Дизель шоу описала своє життя без камер: дівич-вечори і помідори

Показати ще