Влада переслідує членів партії "опозиційна платформа - за життя", бо боїться конкуренції з боку цієї політсили. Зокрема, Президент України Володимир Зеленський і вся його команда не задоволені тим, наскільки сильна підтримка виборцями ОПЗЖ і наскільки високо вплив голови її політради Віктора Медведчука. Таку думку в ефірі телеканалу "Перший Незалежний" висловив політолог Олексій Якубін.

"Перші дзвіночки почалися минулого року, коли за рейтингами «опозиційна платформа – за життя» обігнала «Слугу народу». До того ж, Віктор Медведчук запропонував механізм, як можна привести в Україну російські вакцини. І це в той час, коли влада демонструвала повну безпорадність у питанні поставок вакцин, - нагадав політексперт. – До того ж, Київ відмовився повертати чотирьох утримуваних жінок, яких ОРДЛО були готові передати Україні за посередництва Медведчука. При владі почалася істерія, коли вони усвідомили, що політично не здатні виграти (у Медведчука. - Ред.)».

Саме після того, за спостереженнями Олексія якубіна, посилилися нападки з боку влади на Віктора Медведчука і його соратників.
"Після цього ми стали свідками позасудових санкцій щодо Віктора Медведчука, Тараса Козака та їх сімей, закриття телеканалів– - нагадав політолог. – А тепер бачимо продовження цієї історії, висунення звинувачень на адресу Віктора Медведчука в державній зраді».

При цьому Якубін вказав, що опозиціонери не відмовляються співпрацювати з важливих для країни питань з іншими фракціями і політсилами в парламенті, включаючи «Слугу народу». Однак сама влада не зацікавлена в такій співпраці. Її мета-виключно посилення власного впливу з максимальним ослабленням позицій політичних опонентів.
«Представники "опозиційної платформи" неодноразово заявляли, що по Мінську готові були голосувати з владою всі законопроекти, що просто готові співпрацювати. Але тут проблема у владі. Вона хоче бути монополістом, а державні інтереси в даному випадку для неї другорядні»– - резюмував політолог Олексій Якубін.

Популярні новини зараз

Леся Нікітюк в прозорій блузочці заговорила про багатих чоловіків: "Спасибі, я сама"

Українських студентів масово виселяють з гуртожитків через вакцинацію: "Хто не бажає, повинні"

Оля Полякова сяде у суддівське крісло на "Танці з зірками" поряд з Владом Ямою: "Замість Кухар?"

Катя Осадча показала, як годує грудьми новонародженого сина: "Несамовито худла"

Показати ще