У справи за звинуваченням голови політради партії " опозиційна платформа - за життя» Віктора Медведчука в державній зраді немає перспектив, тому що у слідства немає ніяких доказів його провини, і це вже для всіх очевидно. Таку думку висловив політичний аналітик Олексій Калініченко в ефірі телеканалу "Перший Незалежний».

Експерт припустив, що в правоохоронних структурах існує підрозділ, який займається фальсифікаціями доказової бази.

"Будь-яка розсудлива людина бачить абсолютну безперспективність цієї справи, яку запустив офіс Зеленського. Мукання прокурорів в залі судового засідання з приводу зачитування всіх обвинувальних речей на адресу Медведчука-це вже анекдот. Вони ці докази народжують в якомусь мозку виключно. Є, напевно, відділ, який просто-напросто займається фальсифікацією доказової бази. По-іншому я не можу це інтерпретувати»– - сказав аналітик.

Він акцентував увагу на те, що відсутність доказів зайвий раз підкреслює політичну мотивацію звинувачень Медведчука.

"Навряд чи у них є щось, що дозволило б звинуватити Віктора Володимировича в якихось злочинах. Тут питання принципове, ці звинувачення вони не стільки на адресу Медведчука звучать, скільки на адресу ініціатив, які ця людина робить, –вважає політичний експерт. - Сьогодні створити будь-яку пародію на будь-яку людину, будь-який голос-невелика технічна складність. Це спроба дискредитувати конкретну людину. А що на цих записах? Я б сказав – Боротьба за мир»– - резюмував Олексій Калініченко.

Популярні новини зараз

Ольга Сумська показала чоловіка, який їй зраджує: "Спасибі"

Діду, затопи грубку: українці масово переходять на дрова через дорогий газ

Учасники шоу "Холостячка" розкрили головну помилку першого сезону: так робили Рибак та Еллерт

Донька Олі Полякової з'їла частування для гостей, поки вони їхали: "Маша, бл*ть"

Показати ще

Нагадаємо, офіс генерального прокурора звинувачує голову політради партії " опозиційна платформа - за життя» Віктора Медведчука в державній зраді. Коментуючи висунуті звинувачення, парламентарій зазначив, що політичний тиск і кримінальне переслідування, здійснювані чинною владою через правоохоронну систему, спрямовані на знищення опозиції як політичної сили, здатної скласти конкуренцію президентській партії.