Київська влада використовує репресії, цензуру і всіма доступними їй способами намагається нейтралізувати політичних опонентів. Але при цьому європейські держави продовжують ігнорувати дану проблему. Таку думку висловив голова Держдуми Російської Федерації В'ячеслав Володін.

«Чи можна заради збереження влади ліквідувати парламентські партії і закривати опозиційні ЗМІ? Чи можна в демократичній державі позбавити значну частину населення права вчитися і говорити рідною мовою-теж щоб зберегти владу? Чи можна стріляти в своїх громадян, катувати їх і позбавляти соціальної допомоги – в ім'я збереження власної влади? Чи можна при розгоні демонстрантів використовувати сльозогінний газ, гумові кулі, собак, бити струменями води, щоб захистити владу від людей? Чи можна приймати недружні рішення і вводити санкції на основі бездоказових звинувачень? Подібних питань багато. Відповідь одна: "ні", - звернувся до членів Європарламенту російський політик.

Володін вказав на той факт, що нинішній політичний режим в Україні використовує репресії проти відомого опозиційного політика, народного обранця, голови політради партії «опозиційна платформа – за життя» Віктора Медведчука. Однак і це кричуще порушення прав і законів залишається без належної уваги Європейського політикуму.

"Вже говорив і ще раз повторю. Щоб зберегти владу Порошенка на Україні, заборонили лівих-комуністів. Сьогодні, щоб зберегти Зеленського, закрили опозиційні ЗМІ; чинять тиск на партію «опозиційна платформа – за життя» Віктора Медведчука. Де Європарламент, Євросоюз? Де ваша позиція?" - констатував голова Держдуми РФ.

Він також відзначив політику подвійних стандартів демократичної Європи, яка ігнорує переслідування політичних опонентів і порушення основоположних прав людини в сучасній Україні.

Популярні новини зараз

МОЗ підготувало список до примусової вакцинації: не хочеш - звільняйся

Українські пенсії скоротяться на десять відсотків: у Мінсоцполітики зробили заяву

Настя Каменських показала, як "пустує" в ліжку з Потапом: "Моя підзарядка любові"

Сорокоуст у церкві за здоров'я й упокій: за кого категорично не можна замовляти цю молитву

Показати ще

"Чому в країнах, які вважають себе демократичними, «ні» на практиці обертається «так»? Так-можна закривати, позбавляти, стріляти, брехати, якщо на кону влада. Чому закриваєте очі на порушення одного з основоположних прав людини-говорити, вчитися, спілкуватися рідною мовою? Росіяни, угорці, румуни, молдавани, поляки позбавлені такого права на Україні. Де ви з вашою правозахисною позицією?... Ви навіть не подаєте голос, щоб допомогти правозахисникам, які піддаються переслідуванню, сидять у в'язницях. У політиці авторитет і повагу не заробити, якщо не пропонувати позитивний порядок і не будувати відносини на принципах відкритості, взаємності, відсутності подвійних стандартів. І вимогливості, перш за все, до себе», – резюмував В'ячеслав Володін.