В Україні на запрошення одного з лідерів опозиції – народного депутата, співголови партії «Опозиційна платформа – За життя» Вадима Рабіновича – з робочим візитом перебуває делегація парламентаріїв Сенату Франції, представники політичної, економічної, військової комісій – сенатори Наталі Гуле, Жоель Герріо і Жан-П'єр Мога.

Високопоставлені гості провели ряд зустрічей, зокрема, з керівниками партії "Опозиційна платформа - За життя», на яких обговорювалися політичні, економічні, соціальні питання, і, звичайно ж, стан свободи слова в Україні.

Вадим Рабинович
Вадим Рабинович

Французькі сенатори підкреслили-вони не мають права втручатися у внутрішні справи нашої країни, проте запевнили, що уважно стежать за всім, що відбувається в Україні, в тому числі за ситуаціями навколо народного депутата, голови політради партії «ОПЗЖ» Віктора Медведчука і закриття в Україні трьох незалежних інформаційних телеканалів.

У свою чергу народний депутат України, співголова політичної партії "Опозиційна платформа - За життя» Вадим Рабінович запевнив, що зі свого боку поінформував французьких колег про все, що відбувається в Україні.

Популярні новини зараз

Українські пенсії скоротяться на десять відсотків: у Мінсоцполітики зробили заяву

Кім Кардашьян написала повідомлення Лесі Нікітюк: "Досі не відкриваю"

Настя Каменських показала, як "пустує" в ліжку з Потапом: "Моя підзарядка любові"

Бій-розігрів перед Усиком і Джошуа закінчився плачевно: паралізованого боксера відвезли з рингу

Показати ще

За результатами вже проведених зустрічей французькі депутати подякували українським колегам за теплий прийом і запросили українську делегацію на чолі з Вадимом Рабиновичем відвідати Францію з візитом у відповідь.

"Я вдячний за запрошення моїх колег в наступному місяці відвідати з робочим візитом Францію», – заявив Вадим Рабінович, запевнивши, що він особисто і представляється їм політична сила «ставимося до Франції як до найближчого друга».

«Я всю свою каденцію у Верховній Раді є членом групи дружби з Францією. Франція-країна, яка дала світу демократію і свободу, тому ми повинні з нею близько дружити. І якщо говорити про мою політичну позицію і позицію нашої фракції, Нашої партії, то, думаю, її сміливо можна назвати «профранцузькою», тому що Україна бачила з боку Франції тільки добро. Нам є чому повчитися у французів!» - заявив Вадим Рабінович.

Співголова "Опозиційної платформи - За життя" висловив французьким колег слова подяки за те, що вони в такий непростий для всіх час знайшли час і можливості відвідати Україну з візитом.

У свою чергу Наталі Гуле, Жоель Герріо і Жан-П'єр Мога назвали Вадима Рабіновича великим другом фракції і вручили політику почесну медаль Сенату Франції.