Політолог Олександр Лазарєв у програмі «Что дальше» на каналі «Знай24» розповів, чому не вийде біполярний поділ світу, про який можуть говорити президент США Джо Байден і президент РФ Володимир Путін.

«Як би цього не хотілося, може бути, і Путіну, і Байдену... Але не враховувати інтереси Китаю – це неможливо. Більш того, ця зустріч за фактом буде крутитися навколо можливого злиття в російсько-китайський блок. Більш того, Сполучені Штати Америки зацікавлені усіма силами не допустити цього злиття», - говорить експерт.

Він пояснив, чому США не допустять злиття РФ і КНР.

«Ми розуміємо, що тоді на континенті з'являється надпотужний військово-політичний і економічний альянс, який вибиває західний вплив (причому заокеанський західний вплив) на континент. Фактично йде поглинання суперконтиненту, відразу ж прокинуться європейські течії по типу голлістів, які говорять про єдиний торговий простір на континенті Євразії», - сказав Лазарєв і підкреслив, що цю ідею підтримує президент Франції Еммануель Макрон.

Також політолог розповів, як Україна на сьогоднішній день може заявити про себе.

Популярні новини зараз

Ольга Сумська встановила небувалий рекорд з чоловіком: більше зміг тільки Зібров

Вікторія Булітко з Дизель шоу описала своє життя без камер: дівич-вечори і помідори

Наталя Могилевська розповіла про "плагіат" Тіни Кароль: "Маю таку ще з 1998 року"

Домашнє вино з рису та варення: оригінальний рецепт п'янкого напою всього з 3 складників

Показати ще

«З 2018 року відбувся злам старого світопорядку, і вибудовується новий. І коли вибудовується новий світопорядок, вибудовуються нові центри сили, центри притягань і прийняття рішень... То ось на їхніх інтересах, на цьому зламі, на стику ми можемо грати. Саме в ці моменти ми можемо вигідну кооперацію знайти. Саме в ці моменти ми можемо тим чи іншим сказати: «Знаєте, це не в наших інтересах, і ми не будемо грати за такою стратегією, яку ви нам пропонуєте». Саме в ці моменти ми можемо заявити про себе як про справжню незалежну суб'єктну державу. Але для цього повинна бути особистість», - резюмував експерт.

Раніше Знай.uа повідомляв, що Трюхан заявив, що війна – це наслідок невдалої роботи дипломатів.

Також Знай.uа повідомляв, що політтехнолог розповів, з яких фігур складається український політикум.