Сьогодні, 3 червня, у Києві під будівлею Конституційного суду українці протестували проти продажу української землі корпораціям і банкам. В акції взяли участь і соратники політичної партії «Держава».

Про це повідомляє прес-служба партії.

«Наша політична партія виступає категорично проти пограбування українського народу і здачі національних інтересів України», - йдеться в заяві.

У партії вважають, що судді Конституційного суду зобов'язані скасувати «незаконні і узурпаторські» рішення влади з приводу продажу української землі.

Глава партії «Держава», громадський діяч Дмитро Василець також брав участь у протесті.

Популярні новини зараз

Колишній чоловік Марії Бурмаки трагічно загинув під час пожежі у власному будинку: артистка зворушливо попрощалася з батьком своєї дитини

Рада збільшила розмір аліментів на дітей: платитимуть бабусі, брати і вітчими – деталі нового Закону

"Холостяк" Міша Заливако "злив" ідеальну Анну Богдан, ходить вдома в чому попало -"У масках, з рушником на голові"

Учасників "МастерШеф" змусили приготувати шедевр, поки горить маленька свічка: закінчилося сльозами та істерикою

Показати ще

«Сьогодні ми виступаємо проти того, щоб так званий ринок землі у нас в Україні запускався, тому що українська земля може належати тільки українському народу!», - заявив він.

На його думку, українську землю, яку корупційним шляхом отримали деякі фінансово-промислові групи, необхідно повернути державі.

«Щоб держава тільки цю землю здавала в оренду. Нехай в довгострокову – 50-100 років, але в жодному разі не в приватну власність. Земля – ​​не товар, і це об'єктивний факт», - сказав Василець.

Протест охороняли поліцейські. Учасники акції розмістили на паркані та тримали в руках плакати «Землю – на продаж, українців – в резервації?!», «Україні – вільні хлібороби!», «Продовження мораторію до створення земельного банку і державного земельного фонду!», «Продана земля – втрачена територія!», «Нет земли – нет народа».

Раніше Знай.uа повідомляв, що Марчук розповів, наскільки прозорим буде ринок землі.

Також Знай.uа повідомляв, що Пелюховський прокоментував відкриття ринку землі.