Українці виказали своє невдоволення продажом землі на протесті 3 червня в Києві. До будівлі Конституційного суду прийшли також і члени політичної партії «Держава». Вони заявили, що відкриття вільного ринку землі порушує і положення Конституції, і взагалі державні інтереси. Свою позицію вони окреслили в офіційній заяві партійного керівництва.

«Українська земля може належати тільки українському народові. Те, що зараз її корупційним шляхом придбали деякі фінансово-промислові групи, говорить лише про одне: потрібно вибудувати нормальні відносини та повернути землю державі», - сказав на мітингу Дмитро Василець, лідер партії «Держава».

Водночас він пропонує здавати землю в оренду, хай навіть на термін у 50 чи й 100 років. На думку лідера партії, передавати українську землю у приватну власність не можна в жодному разі.

Василець звертає увагу також на історію цієї землі: на ній билися предки українців, вони захищали її та проливали кров ворогів. За його словами, влада не має навіть жодного морального права розпродувати українську землю.

Отже, партія чітко окреслила свою позицію: вона виступає проти відкриття ринку землі. «Продаж землі - це не що інше, як пограбування народу і здача національних інтересів України», - зазначається в заяві.

Популярні новини зараз

"Майбутній асталавіста, бейбі" : у мережі показали позашлюбного 24-річного сина Арнольда Шварценеггера

Вийшла заміж двічі, став батьком і перемогла рак: що змінилося в життях зірок "Величного століття" за 10 років

Королева Єлизавета II не слухає лікарів. Вона пішла на хрестини онуків. Є перші фото після хвороби

Що не можна подавати на новий 2022 рік: доведеться обійтися без шампанського і холодцю

Показати ще

Нагадуємо, у політпартії «Держава» закликали українців не купувати землю.

Раніше Знай.uа повідомляв про те, що партія «Держава» закликає Конституційний суд заборонити продаж української землі.