Партія «Держава» показала свою позицію щодо відкриття ринку землі, вийшовши на протест.

«Наша політична партія виступає категорично проти пограбування українського народу і здачі національних інтересів України», - зазначається у повідомленні «Держави».

Сьогодні соратники партії показали свою позицію щодо відкриття ринку землі, вийшовши на протест під Конституційний суд у столиці. Вони виступили проти того, аби українська земля дісталася банкам і корпораціям.

На відео можна побачити мітинг під Конституційним судом, намети, як протестувальники тримають державний прапор України і партії. Водночас там стоїть і поліція, і Національна гвардія. Люди вимагають скасувати закон про продаж української землі.

Глава партії «Держава» Дмитро Василець також присутній на мітингу. Він прокоментував цю ситуацію із ринком землі та протестом.

Популярні новини зараз

"Жіночий квартал" виконав Гімн України на футбольному полі, фанати не оцінили: "Найгірше в історії"

Арсен Мірзоян влаштував дітям свято на канікулах: їжте, поки мама не побачила

Принесуть біду і бідність: які речі не варто купувати і зберігати в домі

Ані Лорак приголомшила радісною новиною, чекала цілий рік: "Моя особиста історія"

Показати ще

«Українська земля може належати тільки українському народу», - пояснює Василець причину обурення мітингувальників. Він зазначає, що фінансово-промислові групи привласнили українську землю корупційними методами, але просто так це залишати не можна. «Потрібно вибудувати нормальні стосунки і повернути ці землі державі. Щоб вона її здавала в оренду», - переконаний глава партії.

Нагадуємо, партія «Держава» заявила, що земля належить народу, а тому її продаж є порушенням закону.

Раніше Знай.uа повідомляв про те, що Осипенко пояснив, кому вигідне відкриття ринку землі в Україні.