Кабінет Міністрів відкоригував формулу визначення граничної ціни на бензин і дизпаливо, збільшили логістичні витрати на доставку пального з порту Роттердам в Україну на $27/тонна.

Відповідне рішення було прийнято на засідання уряду 2 червня, проект рішення доступний на сайті уряду.

«Середня вартість 1 літра дизпалива та бензинів визначається Мінекономіки на підставі розрахунків НАК «Нафтогаз України», проведених з урахуванням відповідних даних Platt’s CIF NWE за попередні 1 днів, витрат на зовнішнє логістичне забезпечення та інших витрат, передбачених контрактом у сумі 27 дол. США/тонн, сум митних платежів, ПДС, щоденного курсу валют», - йдеться в проекті постанови, яку було схвалено на засіданні 2 червня.

Котирування бензину та дизпалива Platt’s CIF NWE, передбачає середню вартість бензинів і дизпалива в портах північно-західної Європи (Роттердам-Амстердам-Антверпен).

Нагадаємо, 14 травня уряд запровадив державне регулювання цін на бензин на дизельне паливо, змусивши автозаправні станції продавати нафтопродукти за формулою імпортного паритету плюс націнка не більше 5 грн/л на бензин і 7 грн/л на дизпаливо. Формула базується на котируваннях пального в портах Роттердам, Амстердам і Антверпен і є ідентичною до формули «Роттердам+», що діяла для визначення цін на вугілля в 2016-2019 роках.

Популярні новини зараз

Alyona Alyona опинилася у ванні з десятками голих красунь: "Нiкому не зізнавалася"

На один будинок - 7942 гривні: користувачі за лічильниками підрахували, у скільки обійдеться газ на сім'ю

Новою "обраницею" Узєлкова після розлучення з Боржемською стала багатодітна фітнес-мама: "Плакала і принижувалася"

У Львові з 7 поверху гуртожитку випала 17-річна чемпіонка України з паверліфтингу: "Зачинилася у кімнаті"

Показати ще