Політолог Олександр Лазарєв в ефірі програми “А як насправді” з Мирославою Бобровською заявив, що транснаціональний фінансовий капітал може почати захоплювати виробничі ринки всередині України.

"Якщо західний транснаціональний саме фінансовий капітал почне захоплювати виробничі ринки всередині України (тобто, купувати наші підприємства, купувати засоби виробництва, вивозити звідси технології)... Він не зацікавлений, щоб наші підприємства працювали, і конкурували з його підприємствами. Є дві речі, в чому зацікавлений транснаціональний капітал: це поглинання, технологічне, технічне, і це знищення конкурентів. У будь-якому випадку, це негативно позначається на внутрішній українській економіці і на робочих місцях", - сказав Олександр Лазарєв.

Він зазначив, що окремо взяті промислові групи, які мають в Україні 5 заводів, зацікавлені вистояти, а не піти з ринку.

За його словами, з цієї точки зору українські бізнесмени більш економічно вигідні країні, ніж іноземні.

Популярні новини зараз

Помер хореограф і суддя шоу "Танці з зірками" Григорій Чапкіс

Віра Кекелія зізналася, де хотіла б жити замість України: "Збираємо валізи, переїжджаємо!"

"Холостяк" Іраклі Макацарія зізнався, навіщо крутить роман з 19-річною: "Порадійте за мене..."

Дружина Віктора Павліка сильно захворіла перед пологами: "Перемерзла"

Показати ще

"Якщо вибирати між капіталом транснаціональним і вітчизняним, як би це грубо не звучало, але вітчизняний - він може бути корисним для нас. Але транснаціональний ніяк", - додав Лазарєв.

Як повідомляв Знай.ua, Атаманюк зазначив, що не можна припуститися помилки столітньої давності, коли знищували багатих - від цього бідні залишилися бідними.

Окрім цього, Знай.ua повідомляв, що Бізяєв заявив, що тим, хто приватизував землю, запропонують її продати на більш вигідних умовах.