Влада нова, а політичні еліти та олігархи, що стоять за нею, – ті самі. Так сказав політолог Олександр Лазарєв у програмі Мирослави Бобровської «А як насправді?».

Як розповідає гість програми, українське суспільство хотіло змін, йому остогиднули старі еліти з їхніми порядками. Лазарєв каже, що їх ніби прибрали, але водночас він ставить питання щодо реальності цих змін.

«Це всього лише фасад, це ширма! Насправді реальна політика залишилася та ж», - переконаний політолог. Він конкретизує, що йдеться все про ті ж олігархічні клани і про той же вплив ззовні.

Отже, Лазарєв робить висновок, що в Україні так нічого змінити і не вдалося, натомість можна спостерігати сьогодні внутрішньовидову боротьбу. Водночас він відзначає певне посилення політичної боротьби через нові загрози ззовні.

У цьому ж контексті він коментує й новий закон про деолігархізацію. «Це не знищення олігархів, не знищення монополії. Це проєкт перерозподілу активів», - міркує експерт. Він пояснює, що майно та активи, які заберуть у олігархів, далі перейдуть зовсім не державі.

Популярні новини зараз

"Холостячка" Злата Огнєвіч у весільній сукні вирішила долю нового нареченого: "Тільки я, тільки ти..." 

Лариса Ніцой заявила, що у Росії потрібно запровадити українську мову другою державною: "На Кубані їй надати статус регіональної"

Зірка "Жіночого кварталу" Лера Товстолес розкрила закулісся "весілля" Лесі Нікітюк: "Боже, наречена"

"Холостяк" Заливако задумався над емоціями поруч з Ганною Богдан: "Щирості в ній немає"

Показати ще

«Одних олігархів будуть зачищати, причому не всіх – точково когось... А потім це буде розпилюватися між іншими групами впливу», - зазначає він. Водночас Лазарєв обурюється через те, для народу в цій державі знову ж таки нічого не робиться.

Нагадуємо, Лазарєв пояснив, чому старі політичні еліти організовують нові партії.

Раніше Знай.uа повідомляв про те, що Харебін прокоментував оточення президента Зеленського.

https://youtu.be/G9QhkErQSj4