Політолог Михайло Чаплига у власній програмі «Чаплыга. Без вопросов» розповів, хто такі олігархи насправді. За його словами, боротьба з олігархами ведеться в інтересах Зеленського.

«Ніхто не знає, хто вони, але олігархи шкодять нам жити. Ті, хто ходили в школу і вчили політику, вони уявляють, що це таке. Олігарх – це людина, яка, будучи частиною влади, використовує своє службове становище для того, щоб володіти монополіями і при цьому легітимізувати свою владу через ЗМІ, шляхом участі в їх політиці», - зазначив Чаплига.

Чаплига, фото: скріншот з відео
Чаплига, фото: скріншот з відео

За словами експерта, поняття олігарх включає в себе три елементи: вплив на владу, вплив на ЗМІ і багато грошей. Експерт порівняв всі складові олігархату з трикутником.

«Неважливо як ви розташуєте ці назви по вершинах, і в який бік будете крутити трикутник – в будь-якому випадку буде перетік. Наприклад, влада перетікає в інформацію – чим більше у вас влади, тим більше ви володієте інформацією. Інформація – перетікає в гроші. Гроші – перетікають у владу», - підкреслив політолог.

Популярні новини зараз

"Холостяк" Іраклі Макацарія зізнався, навіщо крутить роман з 19-річною: "Порадійте за мене..."

"Вагітний" животик Тіни Кароль розбурхав українців: "Як сумно"

Дружина Віктора Павліка сильно захворіла перед пологами: "Перемерзла"

Сумська розповіла, навіщо забезпечує 40-річну доньку разом з онукою: "Залишилася вдовою...я все їй дам"

Показати ще

Як зазначив Чаплига, саме ці три вершини характеризують поняття «олігарх»: той, у кого в руках 3 вершини, той і є олігарх. На думку експерта, боротьба з олігархами – в інтересах Зеленського.

«Але, на жаль, підкреслити це в законі неуки не змогли. Якщо ви відкриєте проєкт закону, який зареєстрований на сайті Ради, то зрозумієте, що ідея полягала в тому, щоб відокремити олігархів від ЗМІ», - заявив експерт.

Нагадаємо, Знай.ua публікував філософську розповідь Чаплиги, що людина хоче зламати систему, не знаючи, що це таке.

Раніше для Знай.ua Чаплига розповів, що вплинуло на українське суспільство.