Політолог Михайло Чаплига у власній програмі «Чаплыга. Без вопросов» заявив, що освітня система деградує. За його словами, освітня система ростить з наших дітей селян.

«Вони роблять навіть шкільну освіту платною всупереч Конституції. Спочатку у школі знищили вміння думати, переписали програми і почали вчити нас просто компетенціям. «Ну, дійсно, навіщо плугатарям з сапками знати, що місяць це небесне тіло кулястої форми? Досить знати, що це білий бубон, який щоночі піднімає Сорос над нами, щоб відсвітлювати нам шлях». На продуктивність сапи це не вплине...», - зазначив Чаплига.

На думку експерта, якість освіти спеціально погіршили, щоб, за його словами, народ не розумнішав і міг без роздумів здійснювати ті чи інші дії або щось ігнорувати, просто не розуміючи цього.

«Знищили шкільну освіту, шкільні програми. У школах реостатів немає! Я вже мовчу про глобуси, хр*н з ними. Ні глобусів, ні реостатів, ніх*ра, вибачте, немає! У банальних хімічних і фізичних лабораторіях їх просто немає», - підкреслив експерт.

Експерт зазначив, що освітні реформи приведуть до того, що всі будуть гуманітаріями. Чаплига здивувався: «Мости теж будуть гуманітарії будувати?». На думку політолога, освітня система у нас деградаційна, тому що за допомогою літератури нас привчають до того, що ми повинні бути селянами.

Популярні новини зараз

Арсен Мірзоян влаштував дітям свято на канікулах: їжте, поки мама не побачила

Тоня Матвієнко видала, як "запала" на одруженого Арсена Мірзояна: "10 років кохання"

45-річна Могилевська похвалилася успіхами схуднення в "хижому" вбранні: "Красунечка"

"Холостяк" Заливако зізнався чому Анна Богдан стала маніпулятором: "Спілкування було "не альо"

Показати ще

Нагадаємо, Знай.ua публікував думку Чаплиги про закон про олігархів, що ідея полягала в тому, щоб відокремити олігархів від ЗМІ.

Раніше Знай.ua поширював слова Чаплиги: Для економічної вигоди логістичні шляхи повинні йти через Україну.