Політолог Михайло Чаплига у програмі «Чаплыга. Без вопросов» розповів про невдалі рекламні ініціативи «Слуг народу». За його словами, народ з цього сміється.

«Найстрашніше не тоді, коли плюють в монітор, читаючи якусь чергову гидоту, яку ви з розумним обличчям робите, найстрашніше, коли над вами починають іржати, іржати над дурістю: найкраща ціна на газ, мільярди саджанців, «Зробимо село щасливим!», - зазначив Чаплига.

За словами експерта, представники партії «Слуга народу» такою рекламою себе «громлять» і дискредитують, бо, за його словами, для людей це здається смішним, а коли з вас сміються – це найстрашніше.

«Те, що ви себе громите цією рекламою, це напевно добре. Але з іншого боку ви собі не уявляєте, скільки негативних емоцій народжується у громадян. І так жерти н**ера, порожній холодильник, а ще й ви знущаєтеся. Навіщо тролити суспільство?», - підкреслив політолог.

Як зазначає Чаплига, останніми своїми висловлюваннями і рекламними публікаціями «Слуги народу», за його словами, дражнять людей, не даючи якісного життя. За словами експерта, в Facebook він натикається на дуже багато, за його словами, дурної реклами від правлячої партії.

Популярні новини зараз

"Покажіть оригінал": Надя Савченко пояснила на камеру, чому "підробила" ковід-сертифікати

Дивіться на цінник і на дірки: українцям підказали, як не сплутати справжній сир з підробкою

Юрій Ткач кумедно "підкотив" до своєї "дружини" Ірини Сопонару: "Киця"

Володимира Дантеса запідозрили в дивній любові, Дорофєєва ні до чого: "Просто кайф!"

Показати ще

Нагадаємо, Знай.ua публікував заяву Чаплиги, що все треба робити в інтересах своєї країни.

Раніше для Знай.ua Чаплига розповів, що вплинуло на українське суспільство