Людина, яка живе в любові до Бога і ближнього, вже на землі починає відчувати радість раю.

Як повідомляє Центр інформації УПЦ з посиланням на news.church.ua,

про це Митрополит Онуфрій розповів у випуску «Слово Предстоятеля» на телеканалі «Інтер».

«Ми повинні змушувати себе жити за заповідями Божими, жити за заповідями Божественної любові, яка робить людину красивою, благородною. Якщо будемо жити по Божественним законам, то для нас Царство Небесне почнеться ще тут, на землі. Тому що Царство Небесне є Царство любові. Та людина, яка живе у любові до Бога і ближнього, вже на землі починає відчувати радість того Царства любові, яке Господь приготував на небі для всіх, хто любить Його», - зазначив Митрополит Онуфрій.

Предстоятель нагадав, що Божественний Закон виражається у двох заповідях: заповіді любові до Бога і любові до ближнього.

Популярні новини зараз

Оля Полякова зізналася, навіщо зайняла місце Тіни Кароль на "Голос країни": "Хочу додати..."

В Україні виявили фальсифікат олії з рослинними жирами: у Держпродспоживслужбі попередили українців про небезпеку

Набої під Радою, флеш-моб нардепів і сутички із "самозахватом" Тищенка – перший день зими для нардепів видався просто шаленим

Новий штам коронавірусу "Омікрон" вже косить молодих: лікар розповів про перші симптоми - втома, прискорений пульс та температура

Показати ще

«Через Святу Біблію, через совість, яка є голосом Божим у людині, Господь робить так, щоб ми вибудовували своє життя з Богом, і щоб були здатні насолоджуватися відчуттям щастя, блаженства, миру, якими наповнена Божественна природа», - пояснив Блаженніший.

Предстоятель згадав такий випадок, який йому якось розповіли кавказькі відлюдники.

«Як відомо, між звірами є ворожнеча, як і між людьми. Особливо ворогують дикі свині і ведмеді. Так одного разу відлюдники побачили в ущелині стадо диких свиней з поросятами. Над ущелиною з часом з'явився ведмідь. Побачивши свиней, він взяв колоду і почав задніми лапами і спиною просувати її до краю прірви, щоб воно впало на диких поросят. Однак колоду переважила ведмедя, і він разом з ним впав в прірву і, звичайно, загинув. Тобто через свою злість він себе і погубив», - розповів Предстоятель.

Він закликав зберігати себе від зла, яке руйнує.

«Щоб ми не страждали самі від свого зла, тому що зло з'їдає саму людину, а прийде час, зло ще й повернеться на нас, треба «ухилятися від зла і творити благо» (Пс. 33: 15)», - підсумував Блаженніший Митрополит Онуфрій.