"Наш край" вимагає перевірити реалізацію проекту "велике будівництво". Народний депутат, співголова політичної сили Сергій Шахов направив депутатський запит до Президента України та Кабінету Міністрів України і вимагає провести перевірку ходу виконання програми" велике будівництво", зокрема в Луганській області.

"Велике будівництво або великий дерибан? Ось так виглядає дорога від адміністративного центру області в один з найбільших районів Луганщини. Ями такі, що колеса відвалюються прямо на ходу. Це ганьба для влади", – сказав Сергій Шахов.

Про це він повідомив на своїй сторінці в Facebook. Він розмістивши відео, зроблене в Луганській області, показавши, як виглядає сьогодні більшість доріг в регіоні.

Народний депутат просить надати звіт про використання коштів, виділених на фінансування Програми, а також у разі виявлення фактів розкрадання державних коштів - притягнути винних до відповідальності.

Популярні новини зараз

Ірина Білик після розлучення з Асланом Ахмадовим заявила про насильство: "Я страждала"

Сергію Притулі стало нудно в Києві: впав, отямився, Львів

Улюблені курорти українців спалахнули як сірники: дим, паніка і троє загиблих

Тіна Кароль показала красеня, з яким підкорює Ісландію: "Нас розсекретили"

Показати ще

Представник "Нашого краю" також звернувся до Президента, Кабінету Міністрів та Генеральної прокуратури з вимогою перевірити роботу голови Луганської ВЦА та його команди.