Закриття трьох опозиційних телеканалів NEWSONE, Zik і 112 Україна є жорсткою атакою на свободу слова. Таку думку висловив лідер політсили " партія Шарія "Анатолій Шарій в інтерв'ю щоденній газеті Чехії "Mladá fronta Dnes".

"Це жорстка атака на свободу слова. Я міг би зрозуміти це, якби телеканали закликали до атаки на державний лад, до нападу на державних чиновників або до примусового відділення певних частин країни. Але нічого подібного ніколи не було. Тому таке твердження є повною нісенітницею", - підкреслив Шарій.

Також він висловився щодо того, видання " Українська правда "називало ці телеканали"інструментом пропаганди".

"Українська правда" займається пропагандою, "спускається" від уряду. Про мене пишуть, що я є "антиукраїнським і проросійським журналістом". Будь-хто може заглянути в мої блоги і не знайде там нічого проросійського. Чи є антиукраїнським те, що я публікую інформацію про розкрадання державних грошей людьми з оточення президента Зеленського? Чи є Я проросійським, коли пишу про некомпетентність уряду, який спочатку в питанні про вакцинацію не зміг зробити нічого, крім як жебракувати по всьому світу, як найвідчайдушніший жебрак? - заявив Шарій.

Крім того, торкнувся журналіст і санкцій проти голови політради партії "опозиційна платформа - за життя" Віктора Медведчука, а також його у фінансуванні тероризму.

Популярні новини зараз

В Італії загинула матуся двох дітей з України: знайшли неживою на підлозі і підозрюють її колишнього

"Чізбургер з зубами": була виявлена найдивніша і моторошна риба

У їдальні Верховної Ради з'явився дивний десерт за 66 гривень - "Білосніжка і сім гномів": "Самим не гидко?"

Головні новини за 2 грудня: закриття України через "Омікрон", людина під поїздом в метро, держбюджет на 2022 рік і "ріднулі" Злати Огнєвіч

Показати ще

"Керуючись тими відомостями, що я маю, я впевнений, що ні (не займався фінансуванням тероризму, - ред.). Вважається, що він фінансував сепаратистів на сході України, яких державна влада називає "терористами". Однак окремо пункти обвинувального висновку дають зрозуміти, що написано воно було, вибачте за вираз, примітивно. Його дружину звинуватили в тому, що вона послідувала прохання Путіна спонсорувати цих людей. Навіщо Путіну все так ускладнювати? Тільки фанатик-націоналіст може повірити в ці заяви уряду, зроблені з певною метою", - підсумував Шарій.