Політолог Михайло Чаплига у програмі Олексія Толкачова «БДСМ» заявив, що хоче стати сьомим президентом України. За його словами, треба змінити чинну систему освіти, бо вона призводить до деградації дітей.

«Я зіткнувся з тим, з чим стикаються багато сімей – освіта. У мене діти в школу ходять. Я стою перед роздоріжжям: так, я можу, звичайно, бити дитину і вимагати знань, але толку, якщо в класі їм не треба нічого – вони пливуть за течією», - зазначив Чаплига.

За словами політолога, нинішня шкільна програма у дітей ніяк не розвиває і призводить до деградації учнів. Як зазначає Чаплига, це дуже серйозна проблема, бо вона завдає шкоди молодому поколінню.

«Дитина буде деградувати на моїх очах, і я буду її втрачати. Я на повному серйозі втрачаю дитину через це все. Я вистраждав це, я не хочу, щоб ця трагедія була в інших сім'ях. Тому я дуже хочу стати сьомим (президентом України, - ред.). Я хочу, щоб більше ніхто і ніколи не втрачав своїх дітей», - заявив Чаплига.

Як зазначає політолог, він хоче стати сьомим президентом України, щоб виправити, за його словами, небезпечну для наших дітей ситуацію з освітою. За його словами, ніколи не пізно спробувати щось змінити.

Популярні новини зараз

Помер боксер Володимир Вірчис, ЗМІ припускають самогубство: вийшов з дому і не повернувся

24-річна Тіна Кунакі показала, чим краща за Моніку Белуччі - саме за це її покохав Венсан Кассель

Вакцинувався 27 разів і хоче ще: українець їздить містами й "випрошує" дози, рекорд - 5 за день

Футболіст Олег Данченко вперше прокоментував смерть дружини: не може змиритися з втратою

Показати ще

Нагадаємо, Знай.ua публікував заяву Кочеткова, що у нас, на жаль, немає духовної аристократії, так як вона була знищена.

Раніше для Знай.ua Матвійчук розповів, коли творець перетворюється на ремісника