У вівторок, 15 червня, під стінами Верховної Ради України прихильники політичної партії «опозиційна ПЛАТФОРМА – за життя» проводять багатотисячну масштабну акцію «за мир на сході України».

"Катастрофічна ситуація в країні, продаж землі, відсутність миру на Донбасі – це ті з багатьох причин, за якими ми сьогодні тут зібралися», – заявив народний депутат України, співголова політичної партії «опозиційна ПЛАТФОРМА – за життя» Вадим Рабінович.

«Найголовніше для кожної людини-це можливість мати свою землю, працювати на ній. Важливе для кожної людини – отримувати гідну зарплату і пенсію. А що відбувається у нас? У нас землю відбирають, право працювати на ній теж, а зарплати і пенсії в Україні просто жебрацькі», – обурився політик.

Але найголовніше, за словами Вадима Рабіновича, – це світ, без якого не буде ні зростання економіки, ні підняття рівня життя.

Популярні новини зараз

Віктор Павлік розповів про велике горе: "Потрапив в аварію, покалічений..."

Суддя "Танців з зірками" Катерина Кухар показала, хто зможе замінити її на паркеті: "Найкращі майстри"

Тіна Кароль показала красеня, з яким підкорює Ісландію: "Нас розсекретили"

Ведуча "Орла і решки" Мішель Андраде показала свої принади на всю країну: "Одягайте її пристойніше"

Показати ще

"Кожна мати з жахом чекає 18-річчя-призовного віку свого сина, – боячись, що його заберуть на війну, яка, нагадаю, триває довше Великої Вітчизняної. Вдумайтеся, Влада розповідає нам про те, що вони "домагаються миру" « "борються за мир", а війна триває вже 7 років!» - звернув увагу співголова партії " опозиційна ПЛАТФОРМА - за життя».

"Як таке може бути?» - задався питанням Вадим Рабінович. І сам же на нього відповів « "Просто на війні, крові і стражданнях наживають мільярди, тому всі ми повинні вимагати від тих, хто "присмоктався" до цієї війни, зупинити її!».

Звернув народний депутат увагу і на те, як лідери Росії і США збираються без України вирішувати її долю.

"Як це так? Нам же розповідають, що у нас "велика країна" « "найсильніша армія«,» процвітаюча економіка" і, тим не менш, без нас вирішують, як ми будемо жити далі!» - обурився політик.

"Сьогодні ми зібралися для того, щоб сказати: ми – мільйони українців – хочемо миру на своїй землі, і нехай світові лідери, які зібралися в Швейцарії, пам'ятають про це! Ми хочемо жити благополучно-так, як живуть інші народи Європи. Треба припинити війну, вічну «війну за мир», загибель наших дітей, і дати можливість побудувати процвітаючу Україну», – закликав Вадим Рабінович.

Співголова партії "опозиційна ПЛАТФОРМА - ЗА ЖИТТЯ «звернувся до молоді:" Нехай вам не брешуть – ніяких інвестицій ззовні Україна не отримає, тому що у нас є невирішений військовий конфлікт. Ніяке НАТО нас не візьме до своїх лав, тому що у нас триває війна на Донбасі».

Вадим Рабінович вкотре підкреслив: перший крок на шляху до процвітання країни – це крок, який зупинить війну.

"Саме під цим гаслом команда Зеленського прийшла до влади. А що вона робить для цього? Та сьогодні ця влада займається чим завгодно, але не вирішенням конфлікту", - нагадав політик.

"Так, влада намагається нам показати, як вона працює. Наприклад, Верховна Рада прийняла закон» Про добровільне декларування", згідно з яким кожен зобов'язаний подати декларацію про все, чим він володіє. Тепер з двокімнатної "хатинки" або тисячі доларів кожного зобов'яжуть заплатити 5-9% податків! А щоб отримати можливість користуватися задекларованими коштами, ще треба буде чекати дозволу фінансового моніторингу!.. Це влада називає турботою про народ? Що вони від нас хочуть? Щоб ми всі поїхали тільки тому, що вони знищили всю систему охорони здоров'я, систему соціального захисту і ведуть війну? Так "Зелені" тільки й думають, що ще можна «урвати» у бідних людей!» - обурився народний депутат.

«Але ми не дозволимо далі знущатися над країною, над народом. Кожен з нас, прийшовши на цю акцію, своєю присутністю вносить маленький внесок у те, щоб зробити Україну процвітаючою країною, щоб зупинити війну, а це, очевидно, Божа справа ... Ні війні!» - резюмував Вадим Рабінович.