Блогер Михайло Чаплига, який нещодавно заявив про свої наміри балотуватися в президенти, в програмі Руслана Бізяєва «Культ особистості» розповів, що визнає всі свої помилки минулого.

«Я минуле можу змінити? Ні, я можу його тільки визнати і змиритися з ним, і дивитися в майбутнє. Я це пройшов, пережив. Тому я кажу: «Хлопці, можете навіть не ритися в моєму минулому, я сам вам все розповім». Друзі мої, що ви нового про мене скажете, чого я сам про себе не сказав, визнаючи своє минуле?», - каже блогер.

За його словами, своїм потенційним виборцям він вже багато разів розповів про себе все.

«Далі можна тільки йти вигадувати. Ну добре, вигадають вони про мене щось... Але коли ти вже сам визнав всі свої гріхи, 5 років з цим пройшов і сказав: «Я не можу їх виправити. Немає машини часу»... І я вам чесно скажу, якби я повертався в минуле, я б життя прожив точно так само», - заявив Чаплига.

Він зазначив, що на президентську кампанію потрібно 15-20 млн доларів. Чаплига зізнається, що буде брати їх у олігархів.

Популярні новини зараз

Слава Камінська з НеАнгелів зважилася змити макіяж і "засвітити" своє справжнє обличчя: і пластика не потрібна

Юлія Мендель відверто зізналася, чому пішла від Володимира Зеленського: "Колосальне навантаження"

Легенда 90-х Тетяна Овсієнко змінилася до невпізнання, час не щадить нікого: експерименти з волоссям і хрип, як у Лепса

Повна протилежність Ані Лорак: протеже Святослава Вакарчука Христина Соловій зізналася, чому ніколи не співатиме російською

Показати ще

«І тут ми починаємо грати в умови. Ти ж розумієш, мій друг, що далі грабувати в цій країні вже особливо нічого для наших. Тому що все одно є транснаціонали. Робимо наступний хід конем: значить, ваш інтерес – підвищити капіталізацію свою, мій інтерес – людям забезпечити медицину, освіту і самореалізацію. Тому що головна функція держави – не створювати робочі місця. Ніде держава не створює робочі місця, це маячня. Завдання держави – створити умови для самореалізації кожного. Ось що ми будемо робити», - резюмував блогер.

Раніше Знай.uа повідомляв, що Чаплига заявив, що освітня система деградує.

Також Знай.uа повідомляв, що Чаплига розповів, що вплинуло на українське суспільство.