Політолог Михайло Чаплига у прямому ефірі програми «Чаплыга отвечает» заявив, що Україні потрібен дефолт. За його словами, це «очистить» економіку і дозволить почати все спочатку.

«Дефолт це як злива, яка очищає повітря, землю. Він страшний. В Японії є така приказка, що ураган це те, що очищає море. Для того, щоб море стало кристально чистим і свіжим, потрібно щоб пройшов ураган. Так само і з дефолтом», - зазначив Чаплига.

На думку політолога, Україні потрібен дефолт, тому що він переродить економіку і дозволить почати все розвивати спочатку. За його словами, дефолт – це «очищення». Далі експерт порівняв дефолт з пришестям Ісуса Христа.

«Якщо буде наступне пришестя, Сатана не повторить попередню помилку, тобто за 30 срібників не підштовхне Іуду на це все. Тому що, поки ти живий – ти тут, а для того, щоб ти воскрес і став богом, треба померти. А якщо тебе в комі тримати: не там і не там – ось вам і Україна», - розповів експерт.

За словами Чаплиги, дефолт, який він образно назвав смертю, потрібен для «воскресіння» економіки України, тому що, за його словами, Україна зараз не в стадії «життя» чи «смерті», а між цими двома поняттями.

Популярні новини зараз

Розлучений Дзідзьо погарнішав на очах і розповів Каті Осадчій усе: про колишню Slavia - ні слова

Ольга Фреймут похвалилася люксовим автомобілем, мріяла з дитинства: "Одна на все місто"

Потужний потоп в Одесі затягнув українця у відкрите море: трагедія потрапила на камеру

Юрій Горбунов кардинально змінив зовнішність перед пологами Каті Осадчої, українці не впізнали

Показати ще

«Хто ж краник то відключить, щоб ми в дефолт пішли? Потрібен хтось, хто цей краник випадково смикне і **псель, неочікувано то як», - сказав експерт.

Нагадаємо, на Знай.ua Чаплига заявив, що хоче стати сьомим президентом України.

Раніше Знай.ua публікував слова Чаплиги, що для економічної вигоди логістичні шляхи повинні йти через Україну.