У програмі Руслана Бізяєва «Культ особистості» анархіст, політолог, правозахисник і громадський діяч, політичний аналітик і блогер Михайло Чаплига розповів про те, як закордонним структурам вдається в Україні вербувати людей і змушувати працювати на їхні держави.

«Я їм відразу сказав: я не проти вас, я розумію ваші інтереси. Я розумію інтереси інших, але хочу користі для своєї країни. Я не можу бути українцем і працювати на вас», - ділиться Чаплига своїм досвідом.

У цьому контексті він ставить питання поваги, адже не можна поважати того, хто зраджує Батьківщину. Також експерт сумнівається, що в цьому випадку можна вжити слово «співпраця», адже це радше найм буквально за 3 копійки. Отже, він робить висновок, що про жодну повагу не йдеться.

«Так, в короткостроковій перспективі ви виграєте - всюди розставляєте людей, які діють за вашими методичками», - міркує Чаплига.

З іншого боку, він попереджає, що такий виграш не триватиме довго. Політолог зазначає, що у страшні часи зазвичай з’являються сильні лідери. І тут, пояснює він, працює така залежність: чим ситуація гірша – тим лідер сильніший.

Популярні новини зараз

Суддя "Танців з зірками" Катерина Кухар показала, хто зможе замінити її на паркеті: "Найкращі майстри"

Ведуча "Орла і решки" Мішель Андраде показала свої принади на всю країну: "Одягайте її пристойніше"

Юля "Зайка" згадала про "Холостяка" Михайла Заливако після весілля з іншим: "Вагітна"

Юрій Горбунов та Катя Осадча не стримують радості: "Нарешті! Відважна четвірка"

Показати ще

«І в зіткненні з такими лідерами програють не тільки самі грантоїди, а й ті, хто стоїть за ними. Такими способами можна тільки налаштувати український народ проти себе», - стверджує експерт. Водночас Чаплига додає, що йдеться не стільки про ворогів України, скільки про людей, що мають свої інтереси, які відрізняються від інтересів України.

Нагадуємо, Чаплига розповів, кому належить земля.

Раніше Знай.uа повідомляв про те, що Чаплига заявив, що Україні потрібен дефолт.