Зустріч президента США Джо Байдена з Володимиром Путіним: що читається між рядків комюніке? Про це автор і ведучий програми «Культ особистості» Руслан Бізяєв розмовляє з політконсультантом Дмитром Джангіровим.

«По-перше, для Путіна, для Росії важливий момент, що Байден детінізував статус великої держави не тільки фактом зустрічі, але і заявою «наші дві великі держави» (кажучи про переговорний процес)», - говорить Джангіров.

Він продовжує: «З точки зору Сполучених Штатів важливим було те, що Байден де-факто йшов на зустріч як представник всього західного світу: НАТО і Великої сімки. Цей негласний мандат він отримав, місцями вигриз у важких дипломатичних боях. Але Байден на момент зустрічі з Путіним, дійсно, був лідером західного світу, при нюансах, це небезумовно, але, тим не менше, іншого Байдена у нас для вас немає. Але те, що він зробив - його приїзд, переговорний процес, він неприємно штовхнув Британію у всіх на очах, дав подпопник, втрутившись у сосисочну війну навколо кордону Північної Ірландії», - міркує журналіст і політолог.

Було не боляче, але прикро.

«Тим більше, що вперше це було у вигляді ноти передано, Сполучені Штати з Британією намагаються не вступати в настільки інтимні стосунки. Британія пішла на дуже серйозні поступки, щоб отримати військову підтримку Сполучених Штатів», - зазначає він.

Популярні новини зараз

З 1 вересня школи перейдуть на стандарти Нью-Гемпшира: малюнки – на уроках історії, нові тести і "нарко-перевірка" вчителів

Володимир Зеленський виступив з важливою заявою: "Всі кордони у бойову..."

Юля "Зайка" згадала про "Холостяка" Михайла Заливако після весілля з іншим: "Вагітна"

Слава Камінська з НеАнгелів зважилася змити макіяж і "засвітити" своє справжнє обличчя: і пластика не потрібна

Показати ще

Нагадаємо, Бізяєв заявив, що для Байдена Україна – лише елемент більшої гри.

Раніше Знай.uа повідомляв, що Німеччина віддала Франції політичну пальму першості в ЄС, - Бізяєв.