Журналіст і політконсультант Дмитро Джангіров у програмі «Культ особистості» Руслана Бізяєва проаналізував головні меседжі зустрічі президентів Байдена і Путіна, в тому числі й стосовно України.

«Я багато років говорив про те, що суть протистояння ХХІ століття – це США і Китай. Але я не міг припустити, що Трамп настільки жорстко введе Штати в цю колію, тому що все-таки була сильна партія тих, хто вважав, що можна з Китаєм поліпшити відносини, вийти з цього кличу, який нав'язав Трамп. Зустріч в Анкориджі двічі показала, що не можна», - говорить він.

Більш того, трампісти вигнали з партії Ліз Чейні, вона була чи не останнім з могікан серед республіканців, які за співпрацю з Китаєм.

«У демократичній партії такі є, але це вже маргінес. Тому що економічна боротьба, про що говорить праве крило демократів, або ідеологічна - нещасні уйгури, конконгці, діти мої, тибетці - там перераховувати і перераховувати. Тому є консенсус, навіть двопартійний, антикитайський. Немає ніякого консенсусу у відносинах з Росією, він, скоріше, негативний. Але є розуміння того, що про щось треба домовитися з путінською Росією», - зазначає аналітик.

Але нас, звичайно, найбільше цікавить український контекст, який читається в фразі Путіна, що НАТО розглянули «мазком».

Популярні новини зараз

Сергію Притулі стало нудно в Києві: впав, отямився, Львів

Ксенія Мішина показала, як переживає розрив з Олександром Еллертом: "Викликає страх"

Ірина Горова показала чоловіка, який підкорив її серце після Потапа: Настя Каменських закохається

У фіналістки Холостяка Юлі "Зайки" трапилися неприємності перед весіллям: "За півгодини до..."

Показати ще

«Путін сказав, що можливий вступ України в НАТО для Росії – дуже тривожний факт. У патріотичної версії Байден йому відказав: це не твоє собаче діло, вільний український народ коли захоче, тоді й вступить. Є інша версія. Байден сказав, що питання вступу України в НАТО немає в порядку денному ні зараз, ні в коротко-, ні в середньостроковій перспективі, і тому обговорювати нічого», - робить висновок Джангіров.

Нагадаємо, Байден де-факто йшов на зустріч як представник всього західного світу, - політолог.

Раніше Знай.uа повідомляв, що Німеччина віддала Франції політичну пальму першості в ЄС, - Бізяєв.