Політконсультант Дмитро Джангіров у програмі Руслана Бізяєва «Культ особистості» спробував підсумувати, про що домовилися президенти РФ і США на зустрічі.

Принагідно Джангіров торкається теми нової Атлантичної хартії: її підписали перед зустріччю з Путіним Байден і прем’єр Великобританії Борис Джонсон.

«Атлантична хартія у нас подається так само, як формально вона була заявлена і лідерами США та Британії, що це поновлюється документ 1941 року, братство, цінності та інше», - зазначає гість програми. Водночас він додає, що хартія – це додаток до договору про Лендліз. Тобто Великобританія, пояснює політконсультант, отримала американську військову допомогу ціною значних поступок.

Також Джангіров повідомляє про цікаві подробиці, якими поділилися колишні дипломати перед прильотом Байдена. «Джонсон, виявляється, робив ставку на Трампа, а Байден, виявляється, говорив про Джонсона, що він – емоційний клон Трампа», - розповідає експерт. Він додає, що тоді позиція Джонсона була не надто зручною, а Макрон, зрозумівши подальший хід подій, вирішив скористатися цим.

Тим не менш, експерт зазначає, що це не головне щодо зустрічі Путіна з Байденом, представником всього Західного світу. «Головний пункт порядку денного – стратегічна стабільність. Ось це важливо. Грубо кажучи, долі світу - ось в цьому вся ідея», - пояснює Джангіров.

Популярні новини зараз

Ксенія Мішина після розриву з Олександром Еллертом різко перейшла на українську: "Мовний режим"

Дружина Влада Ями з новими бровами й пухкими губами стала схожою на ляльку: "Відмінно"

Повна протилежність Ані Лорак: протеже Святослава Вакарчука Христина Соловій зізналася, чому ніколи не співатиме російською

Юрій Горбунов кардинально змінив зовнішність перед пологами Каті Осадчої, українці не впізнали

Показати ще

Водночас він додає, що до цього можна ставитися як серйозно, так і іронічно. А чим закінчилася зустріч, каже експерт, буде видно далі. Але він підкреслює, що метою зустрічі була саме стратегічна безпека світу і загалом її рівень підвищився.

Нагадуємо, Джангіров розповів, що читається між рядків комюніке зустрічі Байдена з Путіним.

Раніше Знай.uа повідомляв про те, що Карасьов заявив, що Україну візьмуть в НАТО навіть з війною.