У програмі «Що далі?» на каналі «Знай24» політолог Михайло Чаплига висловив свою думку щодо Мінських угод.

«Всі розуміють, давайте будемо чесними, Мінські угоди – це акт капітуляції, підписаний в тих умовах Порошенком», - каже експерт. Водночас він підкреслює, що акт капітуляції вже ніяк не можна переписати за певний період часу, тому всі і наполягають на його виконанні.

Принагідно Чаплига порівнює сьогоднішню окупацію Криму із тим, що було з Балтією в часи Радянського союзу. Він пояснює, що капітуляція – це передусім політична інтеграція, визнання територіальної цілісності. Але кримський півострів, підкреслює політолог, сюди не входить.

«Крим вони вважають своїм, тобто вони взагалі цю тему закрили. При цьому ставлення Заходу до Криму точно таке саме, як коли після Другої світової Союз приєднав країни Балтії», - каже експерт. Він нагадує, що тоді США прийняли акт про незаконність анексії, але все одно продовжували протягом 60 років вести з СРСР торгівлю.

Чаплига зазначає, що і Сполучені Штати, і Росія погоджуються із тим, що Донбас – частина України. «І ті, і інші сказали «Мінськ» виконувати. Всі розуміють, що «Мінськ» – це політична частина», - каже політолог. Але водночас він застерігає, що реалізація політичної частини Мінських угод означає передачу південного сходу України під контроль Росії.

Популярні новини зараз

Дружина Влада Ями з новими бровами й пухкими губами стала схожою на ляльку: "Відмінно"

Розлучений Дзідзьо погарнішав на очах і розповів Каті Осадчій усе: про колишню Slavia - ні слова

Легенда 90-х Тетяна Овсієнко змінилася до невпізнання, час не щадить нікого: експерименти з волоссям і хрип, як у Лепса

Марічка Падалко потрапила в неприємну ситуацію на відпочинку під Одесою: "Закрийте рот"

Показати ще

Нагадуємо, Чаплига розповів, як закордонним структурам вдається в Україні вербувати людей.

Раніше Знай.uа повідомляв про те, що Чаплига розповів, кого в Україні включають в список «Детектор медіа».