Байдену потрібен був зовнішньополітичний успіх, і він його досяг. Є документ про стратегічну безпеку. Сторони визнали неприйнятність ядерної війни і контроль за озброєннями. Так політичний консультант Дмитро Джангіров охарактеризував результати зустрічі президентів США і Росії в програмі Руслана Бізяєва «Культ особистості».

«Байден Путіну створив кілька алібі, головне з яких – Путін не хоче холодної війни, в чому насправді опоненти Путіна його звинувачують. Путін створив Байдену інше алібі. Він сказав, що стереотипи про Байдена – це нісенітниця, насправді це могутній старий, зовсім не сонний. Він позитивно висловився про те, як Байден вів переговори», - говорить він.

Деякі ЗМІ писали, що Путін був злий, а Байден веселий, із чого випливає, що він у чомусь Путіна ущемив.

«У мене, можливо, не настільки наметане око. Він був у доброму гуморі і навіть намагався танцювати. Я не побачив ніякої злості. Навпаки. Його фраза «пропусти дівчину, вона зараз запалить» якраз говорить про те, що йому ситуація подобається. Звичайно, в пресі писали, що психолог стежив за Путіним і побачив, як той нервував. Я завжди читаю, що Путін нервував», - коментує політолог.

Він вважає ці висловлювання домислами.

Популярні новини зараз

Леся Нікітюк жорстко відповіла на докір про неголені ноги: "Задеріть спідницю і розглядайте"

Танцюрист Наді Дорофєєвої в комі після побиття: "Був крововилив у мозок"

Чоловік "ожив" на своєму власному похованні: ледь не засипали землею

Землю накриє потужна магнітна буря, гіпертонікам приготуватися: "У три хвилі"

Показати ще

«Як мені здається, обидва – і Путін, і Байден – були задоволені, програму-мінімум виконали. У дипломатії дуже важливі символічні дії. Якщо послів повертають найближчим часом – значить, зустріч пройшла добре. Якби пройшла погано – їх би теж повертали, але повільно і сумно. Як я зрозумів з контексту і заяв на наступний день, вони повернулися протягом тижня. Це дуже швидко», - робить висновок Джангіров.

Нагадаємо, Байден де-факто йшов на зустріч як представник всього західного світу, - політолог.

Знай.ua повідомляв, що Бізяєв впевнений: основна битва в геополітиці розгорнеться за Європу як за союзника.