Якщо Україна здобуде не декларативну, а дійсну незалежність, і з об'єкта світової політики перетвориться в суб'єкт, то чого це принесе їй більше: добра чи зла?

Це питання у програмі «Що далі?» з Русланом Бізяєвим на каналі «Знай 24» розглядає політолог, правозахисник, громадський діяч, політичний аналітик і блогер Михайло Чаплига.

«Набуття Україною справжньої незалежності обернеться битвою проти всіх. З усіх будуть зірвані маски. Росіяни перестануть зображати білих і пухнастих, американці – демократів, британці стануть банальними піратами, поляки, угорці та румуни покажуть зуби. І все це буде накладено на злидні, які в Україні нікуди не дінуться. Варто звернути увагу на те, що шлях до Євросоюзу був би для України шляхом до Росії, тільки в обхід. Адже якщо ми йдемо в ЄС, то повинні діяти в першу чергу в інтересах Німеччини та Франції. А вони вибудовують єдиний економічний простір з Росією», - зазначає гість програми.

На його думку, хибно саме прагнення України йти кудись, йдучи від самої себе.

«Коли ми станемо боротися за свою незалежність, нас почнуть рвати і зовні, і зсередини. Поки що такого результату вдається уникнути – але ж це чайник, в якому кипить вода і росте тиск пара. Рано чи пізно кришку зірве. А влада сама зливає воду з цього чайника», - вважає Михайло Чаплига.

Популярні новини зараз

Танцюрист Наді Дорофєєвої в комі після побиття: "Був крововилив у мозок"

З 1 вересня школи перейдуть на стандарти Нью-Гемпшира: малюнки – на уроках історії, нові тести і "нарко-перевірка" вчителів

Володимир Зеленський виступив з важливою заявою: "Всі кордони у бойову..."

Українці дізналися стать дитини вагітної Каті Осадчої: "Хто має народитися?"

Показати ще

Раніше, як повідомляє Знай.ua, він розповів, що газ в землі належить народу України, а на поверхні – тому, хто його здобув.

Також Чаплига заявив, що в Україні уряд може тільки управляти землею, але не продавати її.