Народний депутат Віктор Медведчук може виграти в ЄСПЛ справу, в якій він оскаржив незаконні дії української влади.

Про це заявив колишній прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк в ефірі програми "Велика п'ятниця" на телеканалі "Україна 24".

Крім цього, він порадив гаранту не підміняти державні інститути рішеннями одного органу.

"Що я хочу передати Володимиру Зеленському? Не можна підміняти державні інститути рішеннями одного органу, навіть який прописаний в Конституції, але не має повноважень", - сказав він.

За його словами, зараз потрібно провести судову реформу, щоб злочинців можна було законним способом притягнути до відповідальності.

Популярні новини зараз

Олександр Пікалов розлучився з дружиною, а Степан Казанін влаштував своїй "медовий місяць": як живе найміцніша пара в Кварталі 95

Циклон імені Фаїни Раневської обрушиться на Україну, мороз скакне до -5-7 градусів: синоптик Діденко поділилася прогнозом

Володимир Дантес розповів про сімейний бюджет з Дорофєєвою: "Я не знаю, скільки заробляє Надя"

Роман Свічкоренко зустрічався з Тіною Кароль задовго до "холостячки" Злати Огнєвіч: "Так собі хлопчик"

Показати ще

"Якщо юридичні тонкощі стануть предметом розгляду, наприклад в ЄСПЛ, уявіть собі, що якийсь Медведчук виграє цей суд, тому що не була дотримана законна процедура. Це буде Російський виграш, удар по Україні",-підкреслив екс-прем'єр.

Нагадаємо, Віктор Медведчук оскаржив в ЄСПЛ незаконні дії української влади.

Він звинуватив діючий режим у політичній мотивації його кримінального переслідування, у грубому порушенні права на справедливий суд, а також у порушенні права на свободу та особисту недоторканність.