"Я-патріот України, і я зроблю все, щоб фашизм не підняв голови, не відродився в моїй країні, яка мільйонами людських життів заплатила за перемогу над нацизмом!".

Про це заявив народний депутат України, співголова політичної партії «Опозиційна платформа – за життя» Вадим Рабінович після слухань, які пройшли 21 червня в Сенаті Франції. Нагадаємо, Французькі, українські політики, представники посольства України у Франції обговорювали одне з найболючіших питань – відродження фашизму в Україні.

"День був дуже плідним: я розповів французьким колегам про те, що сьогодні відбувається в нашій країні, показав матеріали, що демонструють жахливу картину. Для нас головне-результат. Мені здається, що і наші європейські партнери, і працівники українського посольства (вони все документували, щоб донести до керівництва України нашу стурбованість) ясно зрозуміли нашу позицію: в країні, яка віддала мільйони життів за перемогу, фашизм відродитися не може! Нащадкам переможців має бути соромно і буде соромно!",- висловив упевненість співголова "Опозиційна платформа - за життя" Вадим Рабінович.