Народний депутат України, співголова політичної партії " опозиційна платформа - за життя» Вадим Рабінович виступаючи в Сенаті Франції закликав Європу допомогти Україні позбутися від фашизму, що відроджується. Про це повідомляється на сайті політсили.

"22 червня 2021 року – річниця нападу нацистської Німеччини на Радянський Союз. Хто б міг подумати, що через 80 років вже в мирній Європі знову буде підніматися питання відродження фашизму. У понеділок, 21 червня, в Сенаті Франції пройшли спеціальні слухання, на яких французькі та українські політики обговорювали питання відроджуваного фашизму в Україні – в країні, яка перемогла його у Великій Вітчизняній війні", - зазначили в ОПЗЖ.

У прес-службі пояснили, що Вадим Рабінович розповів французьким колегам, що сьогодні відбувається в Україні: які акції проводяться радикальними націоналістами; як перевидають мемуари, героїзують і відкривають меморіальні дошки і пам'ятники учасникам масових вбивць мирного населення різних країн, ветеранам дивізії СС «Галичина», з якими державними почестями їх ховають.

«У Сенаті Франції пройшли слухання українського питання, на яких я поділився з французькими колегами своєю точкою зору (в першу чергу людської) на те, що в Україні відбувається сьогодні і що буде завтра, якщо політика влади залишиться колишньою. Я показав фотографії Бабиного Яру, де загинули сотні тисяч людей і де досі немає меморіального комплексу, який влада обіцяла побудувати, а мінори щодня відмивають, на жаль, від фашистських свастик. Я показав їм і кадри з вшануванням есесівців, які вбивали мирних людей під час Великої Вітчизняної війни. У нас, через 80 років, ставлять пам'ятники вбивцям і зносять монументи воїнам-визволителям! Я запитав у французів: як би ви поставилися до цього? Від почутого у них округлилися здивовані очі", - розповів політик.

За словами Вадима Рабіновича, його мета-донести до європейських партнерів правду, і в Сенаті Франції вже проведена «велика і правильна робота».

Популярні новини зараз

Вакциновані і хитрі українці почали заробляти на невакцинованих

Олександра Кучеренко зізналася в коханні, але не Дмитру Комарову: "Йому належить частина мого серця"

Колишній Ані Лорак Юрій Фальоса пошкодував про витрачені на співачку гроші: "Їй купували прокладки, бензин, білизну..."

Самотня Ірина Білик оголила плече і пообіцяла дещо особливе: чоловікам приготуватися

Показати ще

"Ми-депутати фракції "ОПЗЖ" – в шоці від того, що відбувається в останні тижні в Україні, і те, що ми робимо-це велика і правильна робота. Її мета-донести до світу головне розуміння: якщо спроби відродити фашизм не припинити на корені, то він обов'язково пустить своє коріння. Я хочу, щоб наші європейські партнери знали правду і допомогли нашій владі, якщо вона дійсно прагне до Європи, позбутися цього кошмару відроджується фашизму. Ми просто зобов'язані говорити про це і не опускати руки в боротьбі з фашизмом!» - резюмував Вадим Рабінович.