Політичний консультант Михайло Чаплига у програмі Мирослави Бобровської «А как на самом деле?» розповів, чому британський есмінець пройшов поблизу узбережжя Криму в районі Севастополя.

«Коню зрозуміло, що це наші води, що це захоплення росіянами... Але незрозуміло одне – чи всі розуміють, що коли кінчик першої бомби торкнувся земельного покриву в Сербії, в цей момент міжнародне право померло? Це було дуже давно, повірте, стільки не живуть. Тому з міжнародним правом ви можете ходити куди завгодно, якщо у вас є четвертий флот США», - говорить експерт.

Він додав, що Британія і Туреччина зараз хочуть поділити Чорне море.

«Британці, розуміючи, що від України нічого не залишилося... Вони розуміють, що оскільки пішла така п'янка – ріж останній огірок. І британці згадали, що вони там (в Криму, - ред.) колись були, дуже треба повернутися. Як на зло, з'явилися товариші турки, які згадали, що Крим взагалі-то колись був теж їхній. А ще діаспора 8 млн кримських татар, яка живе в Туреччині і голосує в Туреччині», - сказав Чаплига.

На його думку, українська влада повинна внести зміни до Конституції, що Крим – це просто область в складі України, а не давати йому ще більше автономії на догоду Туреччині.

Популярні новини зараз

Українці мають право на безкоштовну комп'ютерну томографію: у МОЗ розповіли як це зробити

Солістка гурту KAZKA Заріцька сильно схудла на "Танцях з зірками": скоро наздожене Могилевську

Самотня Ірина Білик оголила плече і пообіцяла дещо особливе: чоловікам приготуватися

Донька Анастасії Заворотнюк почала ходити "в жалобі": "Сумно, дуже..."

Показати ще

Також Чаплига заявив, що наша влада перестала боротися за Крим, і готова віддати його хоч туркам, хоч британцям, аби півострів не дістався Росії.

«Британія з Туреччиною з'ясовують стосунки, як вони будуть ділити Чорне море. А тут під руку підвернулася Україна», - резюмував експерт.

Раніше Знай.uа повідомляв, що Чаплига заявив, що освітня система деградує.

Також Знай.uа повідомляв, що Чаплига розповів, що вплинуло на українське суспільство.