Анархіст Михайло Чаплига в ефірі програми “А як насправді” з Мирославою Бобровською пожартував, яким способом Україна може потрапити в НАТО.

“Ми в НАТО йдемо стрункими рядами. Пропоную ось так іти, причому нахабно. Причому Кулебу покликати. Щоб він гріб на цьому, спав недавно — на тапчані. Кулеба, значить, гребе. Перегони на тапчанах... Тисне в НАТО і кричить, що ми маємо. Пороха покликати. Він з пляшкою шампанського сидів там, пам'ятається, в Maxx Royal. Тут же Порошенко піднімає армію Maxx Royal, озброєний пляшкою шампанського, і на яхті оточує це НАТО. З іншого боку ми їх тіснимо. А ззаду вже їх чекають британці", - сказав Михайло Чаплига.

Він зазначив, що в такому разі вибору у них не буде, і нікуди НАТО від України не дінеться.

"Ми йдемо в США в статусі особливого партнера. Поза НАТО. Зачекайте, але ми ж тільки що в НАТО йшли. А тепер ми йдемо в стратегічне партнерство з США. Тобто, виходить ми йдемо в НАТО, і стратегічне партнерство США поза НАТО. Ви пробували ходити в різних напрямках? Сідниці рвуться", - сказав Чаплига.

Як повідомляв Знай.ua, Мусієнко заявив про вступ України в НАТО: і Європа, і вони нам дають шанс.

Популярні новини зараз

Віктор Павлік розповів про велике горе: "Потрапив в аварію, покалічений..."

Юрій Горбунов та Катя Осадча не стримують радості: "Нарешті! Відважна четвірка"

Слава Камінська з НеАнгелів зважилася змити макіяж і "засвітити" своє справжнє обличчя: і пластика не потрібна

Юлія Мендель відверто зізналася, чому пішла від Володимира Зеленського: "Колосальне навантаження"

Показати ще

Окрім цього, Знай.ua повідомляв, що Таран зазначив, що навіть членство в НАТО Україну від російської агресії може не врятувати.