Чи можна вважати, що США і Великобританія ведуть єдину політику взагалі та щодо України зокрема? Це питання у програмі Мирослави Бобровської «Як насправді?» розглядає політик, анархіст, політичний консультант і блогер Михайло Чаплига.

«У США зараз до влади прийшли глобалісти. Трамп хотів, щоб Америка була для американців, але глобалісти вклали надто багато грошей в боротьбу з ним. У Китаї вони свого часу привели до влади «комсомольців», своїх однодумців, після чого почали накачувати китайську економіку грошима. Але як тільки вона досить розвинулася, старі комуністи відсунули комсомольців від влади та постановили, що мінімум 50 відсотків кожного підприємства має належати державі. Тепер глобалізму доводиться розв'язувати проблему Китаю. І тут їхні шляхи розходяться зі шляхами британців. Тоді Британія почала за старою звичкою встановлювати контроль над морями», - вважає гість програми.

А в цій справі, вважає Чаплига, дуже важливу роль відіграє Крим.

«Британські кораблі заходять до нас в Одесу. Тоді секретар РНБО із заступником міністра оборони на вертольоті олігарха летять на британський корабель, тобто на територію її величності. Хоча взагалі-то в цивілізованих країнах, навпаки, офіційні особи приймають гостей у себе, а не бігають до них на поклін. Я говорю виключно про церемоніальну сторону питання, про гідність держави», - зазначає Михайло Чаплига.

Раніше, як повідомляє Знай.ua, він дав прогноз того, до чого призведе набуття Україною справжньої незалежності.

Популярні новини зараз

Марина Боржемська показала дорослих дітей від колишнього В'ячеслава Узєлкова: "Копія тато"

Прогноз погоди на тиждень від синоптика Наталії Діденко: в яких областях почнеться справжня морозна зима

Солістка гурту KAZKA Заріцька сильно схудла на "Танцях з зірками": скоро наздожене Могилевську

Українець прославив Карпати неймовірним знімком на весь світ: захоплює дух, поки гори огортає снігом

Показати ще

Також Чаплига назвав Мінські угоди актом про капітуляцію України.