Під будівлею Офісу президента у Києві 25 червня зранку зібралися сотні ветеранів АТО, активістів, волонтерів та націонал-патріотів. Вони повністю заблокували вулицю Банкову та вимагали відставки секретаря РНБО Данілова та реальних, а не імітованих санкцій проти ОПЗЖ та її лідера Медведчука аж до кримінальної відповідальності за державну зраду.

Подробиці повідомляє ubr.ua/ukraine.

Під час виступів мітингувальники нагадали "ганебні факти" про Данілова: "Протягом останніх місяців РНБО та її секретар Олексій Данілов постійно потрапляють у скандали, через що його ми вважаємо "кремлівським агентом". Засідання РНБО, які відбуваються ледь не кожної п’ятниці, майже перетворилися на шоу-постановки та стали об’єктом насмішок українців. Це тому, що зовнішній ефект у вигляді телекартинки, гучних прізвищ та мільярдних цифр є, а ефективності – нуль".

Саме про це мітингувальники хотіли спитати у президента Володимира Зеленського: "Чому РНБО на чолі з Даніловим лише симулює боротьбу з кремлівськими агентами в Україні? Необхідно заборонити партію ОПЗЖ як агентів впливу кремлівського режиму та відкрити кримінальні провадження за державну зраду щодо всіх нардепів та активних членів ОПЗЖ. Жоден депутат від ОПЗЖ не постраждав. "Домашній арешт" Медведчука фактично вивів його з-під удару - незаконні статки не припинені, рахунки не оштрафовані. Він й надалі живе у своїх маєтках та проводить антидержавну діяльність.

Популярні новини зараз

Ксенія Мішина після розриву з Олександром Еллертом різко перейшла на українську: "Мовний режим"

День Незалежності, Яблучний Спас і довгий вікенд: скільки вихідних матимуть українці у серпні

Дружина Добриніна Даша Квіткова зізналася, скільки набрала під час вагітності: "Я кричала, що це неправда"

У Кирилівку увірвався потужний торнадо, люди молилися: аномалія налякала всю Україну

Показати ще

Користь для держави від такої діяльності РНБО відверто сумнівна. Замість цього, прикриваючись незрозумілими "санкціями", РНБО займається рекетом та перерозподілом корупційних і контрабандних потоків, "ґвалтуючи" Конституцію та право. Щодо нібито "жорстких" санкцій то проти "злодіів у законі", то проти контрабандистів, то проти "російських агентів"… Де кримінальні справи, де підсудні, чому прокремлівські телеканали остаточно не закриті, де конкретні результати?

Звертаємось до президента: якщо пан Данілов "ховає" від відповідальності зрадників України та колаборантів Кремля, то йому не місце в органах влади. Данілова – у відставку!"