Зеленський дав інтерв'ю каналу олігарха Коломойського і ... особисто спростував всю ту брехню, якою годував громадськість його офіс останні місяці

Зокрема, Зеленський в черговий раз підтвердив, що саме президент Порошенко законно делегував повноваження Медведчуку на переговори між Росією і Україною в 2014 році. І виходить «що» плівки Бігуса", які ОП злив для Медійної атаки на Медведчука, це повна і абсолютна нікчема, повідомляє "Кореспондент".
Оскільки Медведчук діяв за дорученням законно обраного президента України. І в рамках своїх повноважень він звільнив з полону 493 людини, повернув додому півтори тисячі українців, допоміг укласти контракт на постачання електроенергії в момент, коли країна стояла на межі замерзання. Також Медведчук допоміг в укладенні Мінських домовленостей, стояв біля витоків створення Мінської ТКГ, яка вже при Зеленському стала полем для гризні, а до того була реальним інструментом для пошуку шляхів вирішення конфлікту.
За допомогою дешевих інсинуацій офіс Зеленського намагався девальвувати цю роботу Медведчука, придумуючи різні бездоказові звинувачення. У кращих традиціях Зе-пропаганди Порошенка звинуватили в тому, що він заробляв на смерті солдатів і перейшов "криваві лінії".
А що ж тоді Зеленський? Медведчук допоміг організувати звільнення в односторонньому порядку з ОРДЛО чотирьох жінок, а Зеленський це звільнення заблокував. Які лінії перейшов Зеленський? На Донбасі обстріли щодня, а Зеленський в інтерв'ю філософствує про високе. Зеленський, люди гинуть, ти обіцяв війну зупинити, а сам її продовжуєш. Злочинець.
Дійшло до того, що Байден вже прямим текстом говорить: Вова, йди виконуй Мінські угоди! А Вова в цей час займається війною з Медведчуком, який взагалі-то якраз теж наполягає на виконанні Мінських угод. І хто після цього більше думає про долю України? Мабуть, Медведчуку і Байдену це більше потрібно, ніж Зеленському.
Коли ти за Батьківщину турбуєшся, ти будеш слухати свій народ, а коли за гроші – будеш ходити в гості до олігархів на інтерв'ю.