Група трейдерів за сприяння голови НКРЕКП Валерія Тарасюка збагатилися за рахунок державної компанії «Енергоатом» на 6-8 млрд грн.

Про це повідомив народний депутат, перший заступник голови комітету з питань енергетики Олексій Кучеренко.

«На так званому «енергоринку» якась група компаній-спекулянтів ( стіл, стілець, комп’ютер, телефон) наторгувала електроенергією на 26 млрд грн, не виробляючи її в принципі. Маржа при перепродажу складає 20-30%- отже ці «рога і копита» заробили на рівному місці 6-8 млрд грн, які зрозуміло не доотримав в першу чергу «Енергоатом», - повідомив нардеп.

За його словами, грабіж державних виробників став можливим за сприяння керівництва НКРЕКП.

«Працює «ринок» на підставі правил роботи ринку, розроблених та затверджених регулятором - НКРЕКП. Ця ж контора і контролює цей «ринок» - вірніше, імітує цей контроль . Не безкоштовно зрозуміло», - наголосив Кучеренко.

Популярні новини зараз

Марічка Падалко змусить чоловіка Єгора Соболєва виховувати четверту "дитину"

Раптово зірветься вітер: синоптик оголосила штормове попередження українцям, коли чекати стихійного удару

Можуть "задушити": до медуз і бліх в Азовському морі додалися "зарості" водоростей

Лариса Ніцой після сутички з "Green Grey" накинулася на українців: "Ви пособники окупантів..."

Показати ще

Він зазначив, що відсутність реакції влади на злочинні дії НКРЕКП призводить до подальшого розкрадання коштів держкомпаній.

«А в цей час кожного місяця групка наближених до Тарасюка та Геруса спекулянтів «заробляє» черговий мільярд, знекровлюючи «Енергоатом» та інші компанії», - додав Кучеренко.

Нагадаємо, наприкінці травня Міністерство енергетики закликало НКРЕКП припинити схеми і махінації з цінами на ринку електроенергії, які призвели до мільярдних збитків «Енергоатому» та інших державних компаній.

НКРЕКП визнала, що на ринку існують махінації з цінами лише 2 червня, однак відмовилася їх зупинити за вимогою Міненерго.

10 червня Міненерго повторно закликало НКРЕКП припинити махінації, однак у відповідь голова комісії Валерій Тарасюк звинуватив держкомпанію «Енергоатом» у неефективності, а Міненерго у непрофесійності.