Політолог Михайло Чаплига в ефірі програми «Чаплига відповідає» розповів, як приймалася Конституція. За словами експерта, Кучма намагався підлаштувати Конституцію під себе, через що виникла дихотомія виконавчої влади.

«Вона (Конституція, - ред.) зшита із Загальної декларації прав людини. З точки зору гарантій прав і свобод і соціальних гарантій – це дійсно одна з кращих Конституцій. А ось з точки зору балансу влади, на жаль, первородний гріх крався під час самої ночі, коли вона народжувалася», - зазначив Чаплига.

Політолог розповів, що Конституція у нас була прийнята вже після здобуття незалежності.

«До того моменту у нас був Кучма, подобається він нам чи ні, але тоді він відстоював природний свій інтерес. Адже немає такої президентської влади, є законодавча, виконавча і судова. Немає такої гілки «президентська влада», але по факту вона тоді була, бо в ту ніч вона була на телефоні дуже яскрава і тоді ми отримали дихотомію виконавчої влади», - підкреслив Чаплига.

За словами політолога, дихотомія виконавчої влади це коли у владі є і міністр, і президент, але чітко не позначено, хто з них глава виконавчої влади і, як зазначив Чаплига, починається «гра».

Популярні новини зараз

Тіна Кароль показала красеня, з яким підкорює Ісландію: "Нас розсекретили"

Оля Полякова знялася в однакових бікіні з 16-річною донькою Машею: немов подружки

"Холостяк" Заливако приголомшив зізнанням поруч з Микитою Добриніним: "У мене як у кота"

Ольга Сумська змінила образ, "відмовилася" від довгого волосся і карих очей: "Дуже екстравагантно"

Показати ще

Нагадаємо, Знай.ua публікував слова Чаплиги, що в США зараз до влади прийшли глобалісти.

Раніше Знай.ua поширював заяву Чаплиги, що добутий наверх газ є не вашою власністю, а приватної.