Генеральний директор АТ "Систем Кепітал Менеджмент" (СКМ) Олег Попов в інтерв'ю "Українській правді" закликав до прозорості взаємин бізнесу і влади. Як приклад він навів досвід західних країн.

"Якщо подивитися на зарубіжні країни, то у них там є майданчики для обговорення. Якщо Байден хоче підняти ставку прибуткового податку з 21% до 28%, то там на цей рахунок йде обговорення між владою і бізнесом. І в Україні обов'язково потрібен майданчик, Публічний і професійний, де бізнес і влада обговорюють рішення до їх прийняття. Без неї будь-які рішення можуть здаватися, або кимось спеціально показуватися, підозрілими. Або навіть корупційними", - сказав Олег Попов.

Керівник СКМ назвав запуск офіційного майданчика електронної системи публічних "Прозорро" хорошим кроком, що зменшує спілкування чиновників з підприємцями.

"Ось я знаю, що в державі є така система "Прозорро", що змогли зробити – це вже добре. Треба зменшити спілкування чиновника з бізнесменом, щоб між ними був цифровий інтерфейс. Це велика, важка робота", - зазначив він.

В інвестиційний портфель СКМ входять понад 500 компаній і підприємств в 7 країнах Європи і серверної Америки. Загальна кількість співробітників-близько 200 тис. осіб. Ключовими бізнесами СКМ є гірничометалургійний холдинг "Метінвест", енергетичний холдинг ДТЕК, банк ПУМБ, телекомунікаційна компанія "Укртелеком", страхові компанії АСКА і "АСКА-життя" та інші компанії.

Популярні новини зараз

Григорій Решетник зрадів фіналу "Холостячки" зі Златою Огнєвіч: "Нарешті маячня закінчиться"

Померла Ніна Ургант - бабуся Івана Урганта, народна артистка СРСР, яка зіграла в "Вулиці розбитих ліхтарів"

Найвеселіший ведучий "Орел і Решка" Антон Птушкін продав свій Smart за 100 тисяч, щоб врятувати життя

Оля Полякова зізналася, навіщо зайняла місце Тіни Кароль на "Голос країни": "Хочу додати..."

Показати ще