Члени НКРЕКП забезпечує можливість для наближених до себе трейдерів займатися махінаціями з перепродажем електроенергії, яку виробляють державні компанії.

Про це з трибуни Верховної Ради заявив перший заступник голови комітету Верховної ради з питань енергетики Олексій Кучеренко.

«За минулий рік 6 компаній-трейдерів: стіл, стілець, комп’ютер, - перепродали на 26 млрд грн електроенергії, заробивши на цьому приблизно 10 млрд грн. Це ті гривні мільярди, які недоотримав «Енергоатом», «Укренерго». А тепер зрозумійте, будь ласка. За все це відповідає Національна комісія з регулювання енергетики. Неконституційний орган, який по суті створений і призначений президентом України», - заявив Кучеренко.

Він наголосив, що відповідальними за розграбунок держкомпаній є безпосередньо голова НКРЕКП Валерій Тарасюк і нелегітимні члени комісії.

«Саме ваші (президента України Володимира Зеленського – прим.) призначенці — Тарасюк, Бабій та інші — сьогодні забезпечують цю шахрайську схему вимивання грошей з енергетичного сектора, за який врешті-решт заплатить населення», - додав Кучеренко.

Популярні новини зараз

Які зміни очікують українців з 1 серпня - все через пандемію

Українці не можуть отримати сертифікат, необхідний для виїзду за кордон: у міністерстві пояснили причини

Тіна Кароль у прозорій сукні зробила українцям несподіваний сюрприз: "Вибух драйву"

Віктор Павлік розповів про велике горе: "Потрапив в аварію, покалічений..."

Показати ще

Нагадаємо, наприкінці травня Міністерство енергетики закликало НКРЕКП припинити схеми і махінації з цінами на ринку електроенергії, які призвели до мільярдних збитків «Енергоатому» та інших державних компаній.

НКРЕКП визнала, що на ринку існують махінації з цінами лише 2 червня, однак відмовилася їх зупинити за вимогою Міненерго.

10 червня Міненерго повторно закликало НКРЕКП припинити махінації, однак у відповідь голова комісії Валерій Тарасюк звинуватив держкомпанію «Енергоатом» у неефективності, а Міненерго у непрофесійності.