Спершу Зеленський використав жорстоку риторику до Заходу, а тепер Захід жорстоко поговорить із ним у Німеччині. Так сказав політолог Михайло Чаплига у програмі «Чаплига відповідає».

«Як кажуть: не ставте прямих запитань – ви можете отримати прямі відповіді, а в дипломатії цього робити не можна», - міркує Чаплига. Він відзначає, що Зеленський вже встиг попсувати відносини з Німеччиною, переплутавши її, очевидно, із експрезидентом Порошенком.

Натомість політолог вважає, що така жорстока риторика до майбутніх канцлерів Німеччини була зайвою, це призвело лише до погіршення українсько-німецьких відносин. «Майбутні канцлери Німеччини йому відповіли коротко, тобто послали його», - коментує Чаплига. Тепер, міркує він, не важко буде здогадатися, що Зеленський почує в Берліні.

Далі, як відзначає експерт, Зеленський летить у Вашингтон на зустріч із Байденом, але й тут не все так просто. «Я впевнений, що Байден потисне йому руку і піде спати в кімнату відпочинку, а вже далі товариші нижче рангом пояснять великий розклад», - пояснює він. Чаплига вважає, що там президенту України повідомлять, який зараз розклад у світі щодо Китаю, РФ, тощо.

Популярні новини зараз

Віктор Павлік розповів про велике горе: "Потрапив в аварію, покалічений..."

Пишні груди Олі Полякової викликали подив у українців: "Прекрасний силікон"

Ведуча "Орла і решки" Мішель Андраде показала свої принади на всю країну: "Одягайте її пристойніше"

Ірина Горова показала чоловіка, який підкорив її серце після Потапа: Настя Каменських закохається

Показати ще

Нагадуємо, Чаплига заявив, що Кучма телефоном керував створенням Конституції.

Раніше Знай.uа повідомляв про те, що Чаплига розповів, чи нападе все-таки Путін.