Путін сьогодні більш ніж популярно пояснив, що відносини між Росією і Україною, як і можливість зустрічі з Зеленським, будуть прямо залежати тільки від результату справи лідера української опозиції Віктора Медведчука.

Під час Прямої лінії Путіну поставили питання про те, чи планує він зустрічатися з Зеленським і Чому Україна при її риториці щодо Росії не ходить в список недружніх країн.

Ну і тут Путін нагадав про те, що"сьогоднішнє керівництво сьогоднішньої України явно недружнє до РФ". Не забув він і внесений Зеленським проект закону про корінні народи, наслідки від якого, на думку Путіна, "порівнянні із застосуванням якоїсь зброї масового ураження".

Тут же лідер РФ вкотре чітко окреслив "червоні лінії", які переступив Зеленський у придушенні опозиції в Україні.

"Ну, ось Віктора Медведчука, який, насправді, на мій погляд, є українським націоналістом – взяли, замкнули його напередодні виборчої кампанії вдома, браслет наділи. Значить, приймаються рішення абсолютно незаконні і неконституційні", - заявив Путін.

Популярні новини зараз

МОЗ затвердило перелік протипоказань для вакцинації від Covid, але краще зробити прививку

Невакцинованим українцям заборонили ходити до туалету

"Данилко одружився": мама Вєрки Сердючки зняла баян з голови і хизується обручкою з букетом

Олександр Пікалов розлучився з дружиною, а Степан Казанін влаштував своїй "медовий місяць": як живе найміцніша пара в Кварталі 95

Показати ще

Після цього він максимально простими словами, щоб врешті-решт зрозумів вже навіть Зеленський, пояснив, що з такою боротьбою з опозицією в особі Медведчука в української влади немає жодних шансів на будівництво нормальних відносин з Росією.

"Пригнічують на корені-когось садять у в'язницю, когось під домашній арешт, когось вбивають на вулицях. Що зустрічатися з Зеленським, якщо він віддав свою країну під повне зовнішнє управління? Ключові питання життєдіяльності України вирішуються не в Києві, а у Вашингтоні, почасти в Берліні і в Парижі", — сказав Путін, в сотий раз давши Зеленському шанс одуматися.

Таким же прямим текстом Путін сказав, що його зустріч із Зеленським можлива тільки в тому випадку, "коли буде ясно про що говорити", натякаючи на те, що поки в Україні йде судилище над Медведчуком – говорити нема про що.

Лідер РФ і так зробив знижку Зеленському у вигляді декількох повторів своєї позиції, враховуючи його "клоунсько-Криворізьку" освіту. Іншого шансу почути позиції Путіна у Зеленського вже не буде. І або сьогодні ж преЗЕденту потрібно перестати займатися своїм самовдоволенням і зупинити судилище над Медведчуком, або ж назавжди втратити можливість діалогу з Росією і пожинати всі витікаючі з цього наслідки.