На вихідних відбулася масштабна подія: майже 1000 випускників дистанційної школи «Оптіма» зібралися в конференц-центрі для святкування свого випускного. Колишніх школярів та їхніх батьків вітали українські зіркові виконавці та хедлайнер вечірки – Артем Пивоваров.

Цього року «Оптіма» стала першою школою в Україні за кількістю випускників. 954 одинадцятикласники отримали свої свідоцтва про освіту. Разом зі своїми батьками вони відвідали наймасштабніший в Україні випускний, що відбувся в Київському міжнародному конференц-центрі «Парковий». Організація та проведення свята – такий подарунок зробила своїм випускникам школа «Оптіма».

Хедлайнером запальної вечірки став Артем Пивоваров – яскрава зірка сучасного українського шоу-бізнесу.

«Оптіма» – найбільша в Україні дистанційна школа. Вступити до неї може кожен. Ознайомитися з умовами вступу та навчання можна на сайті або за телефонами: +380 673339187, +380 993339187.

Фото 1 из 10.
Фото 2 из 10.
Фото 3 из 10.
Фото 4 из 10.
Фото 5 из 10.
Фото 6 из 10.
Фото 7 из 10.
Фото 8 из 10.
Фото 9 из 10.
Фото 10 из 10.

Популярні новини зараз
Починається новий період: українцям назвали тариф на світло з 1 червня, скільки заплатимо за кВт В Україні можуть ввести спеціальні надбавки до тарифу на світло: електроенергія стане ще дорожчою Українців зобов'язали платити за тепло у під'їздах: чи можна відмовитись від таких квитанцій Перевірте свою пенсію: старенькі не здогадуються, що можуть отримувати більше
Показати ще