Політолог Михайло Чаплига у своїй програмі «Чаплига. Без питань» розповів про нульову декларацію на прикладі відомої казки. За його словами, це грабіж народу.

«Вирішили «слуги» спростувати міфи про нульову декларацію – це прекрасний приклад самогубства об сосну з розбігу. Це пограбування українців при нульовому рівні довіри до банківської системи після правління Порошенка», - зазначив Чаплига.

За словами експерта, після низки невдалих дій НБУ і влади, що призвело до зниженої довіри українців до банків, влада хоче, щоб неофіційні гроші люди повернули в офіційний сектор економіки під нульовою декларацією.

«Зеленський вирішив, що ви зобов'язані всі свої «матрацики» віднести їм в їхні банки і примусово ще й податок заплатити. А хто не віддасть добровільно і не заплатить їм податок, той через рік буде платити ще й данину. Казка про Буратіно набуває фантастичного масштабу: наскирдував Буратіно п’ять золотих потай від Карабаса-Барабаса, доглядаючи за старим італійцем Карлом, і терплячи жарти від його товариша по чарці Джузеппе за чайові», - підкреслив Чаплига.

Експерт продовжив, що Буратіно привіз ці гроші додому і сховав під матрацом, але якийсь «Зелебас», за словами Чаплиги, в хіпстерських окулярах надіслав своїх людей, які зажадали зарити золоті Буратіно у них в нірці, інакше його матеріальний стан перерахують, і він ще повинен буде їм.

Популярні новини зараз

Маша Полякова захотіла Майбах за 5 мільйонів, тому що у неї болять ноги, патлатий наречений запропонував тільки руку

"Холостячка" Злата Огнєвіч практично зняла труси і засвітила "равлика", Задворний може кусати лікті

Топ найвідвертіших образів Ані Сєдокової, яким позаздрить навіть Світлана Лобода: "Мої помідори"

Ті самі кадри з Тіною Кароль, коли зірка вийшла на сцену після новини про загибель коханого: "Це не кінець..."

Показати ще

Нагадаємо, для Знай.ua Чаплига розповів, як пройде візит Зеленського в Берлін і Вашингтон.

Раніше на Знай.ua Чаплига заявив, що Конституція України одна з кращих в світі.