Політолог Михайло Чаплига у своїй програмі «Чаплига. Без питань» розповів про нульову декларацію на прикладі відомої казки. За його словами, це грабіж народу.

«Вирішили «слуги» спростувати міфи про нульову декларацію – це прекрасний приклад самогубства об сосну з розбігу. Це пограбування українців при нульовому рівні довіри до банківської системи після правління Порошенка», - зазначив Чаплига.

За словами експерта, після низки невдалих дій НБУ і влади, що призвело до зниженої довіри українців до банків, влада хоче, щоб неофіційні гроші люди повернули в офіційний сектор економіки під нульовою декларацією.

«Зеленський вирішив, що ви зобов'язані всі свої «матрацики» віднести їм в їхні банки і примусово ще й податок заплатити. А хто не віддасть добровільно і не заплатить їм податок, той через рік буде платити ще й данину. Казка про Буратіно набуває фантастичного масштабу: наскирдував Буратіно п’ять золотих потай від Карабаса-Барабаса, доглядаючи за старим італійцем Карлом, і терплячи жарти від його товариша по чарці Джузеппе за чайові», - підкреслив Чаплига.

Експерт продовжив, що Буратіно привіз ці гроші додому і сховав під матрацом, але якийсь «Зелебас», за словами Чаплиги, в хіпстерських окулярах надіслав своїх людей, які зажадали зарити золоті Буратіно у них в нірці, інакше його матеріальний стан перерахують, і він ще повинен буде їм.

Популярні новини зараз

Новий "колумбайн" в Росії: стрілок заблокувався в університеті, є загиблі і поранені

У коротких шортах і облягаючій майці: MamaRika порадувала шанувальників ідеальною фігурою після пологів

"Вже назавжди": Аліна Гросу в образі Лариси Доліної відгуляла шикарне весілля

Пішла епоха: Андрій Данилко проводив маму в останню путь

Показати ще

Нагадаємо, для Знай.ua Чаплига розповів, як пройде візит Зеленського в Берлін і Вашингтон.

Раніше на Знай.ua Чаплига заявив, що Конституція України одна з кращих в світі.