Громадський діяч та глава партії "Держава" Дмитро Василець у своєму Telegram-каналі розповів, чому потрібно ввести податок на доходи транснаціональних корпорацій.

"Партія “Держава” підтримує рішення країн G-20 (великої 20-ки) щодо введення мінімального податку в 15% на доходи транснаціональних корпорацій (Google, Apple, Microsoft, Amazon, і так далі)... Рішення країн G-20 – хороший початок в справі створення базових принципів оподаткування для транснаціональних корпорацій, дана ініціатива в недалекому майбутньому дозволить перевести діяльність ТНК у відповідність з податковим кодексом України", - написав Дмитро Василець.

Він зазначив, що транснаціональні компанії – ТНК, заробляли десятки мільярдів доларів на Україні і ухилялись від сплати податків через своє домінуюче положення на міжнародних ринках. Через це Україна втратила мільярдів доларів.

"Вимагаємо від Верховної Ради негайно внести всі необхідні поправки до податкового кодексу, щоб прискорити сплату податків ТНК в Україні. Наша вимога до рекомендацій буде направлена до комітету Верховної ради з питань фінансів, податкової та митної політики", - підкреслив Василець.

Популярні новини зараз

Оля Полякова звернулася до психолога через серйозну кризу у сім'ї: "Діти тримають"

Скандальна Галина Третьякова від "Слуги народу" просуває новий законопроект: "Він стосується евтаназії..."

"Це шоу себе вичерпало": Лілія Подкопаєва кинула виклик Ксенії Мішиній на "Україна має талант"

Злата Огнєвіч поскаржилася на хейт після "стриптизу" на "Холостячці": "Закомплексовані..."

Показати ще

Як повідомляв Знай.ua, Гончаренко розповів про наслідки податкового законопроєкту.

Окрім цього, Знай.ua повідомляв, що Чаплига висловив свою думку щодо колонізаторської політики в сучасному світі.