Дмитро Дорошенко, голос якого нібито є на оприлюднених Денисом Бігусом нібито записах телефонних розмов голови політради партії "опозиційна платформа - за життя" Віктора Медведчука, в черговий раз зазначив, що дані плівки – брехня і заявив про намір довести це в ході судового процесу.

Дорошенко підкреслив, що ніколи не спілкувався з Медведчуком по телефону і тим більше не обговорював питання по Донбасу.

"Будь-яка людина, яка зі мною спілкувалася, не кажучи вже тих, які мене знають особисто, вони прекрасно розуміють, що голос на плівках - це голос не мій, що це все сфальсифіковані плівки. Все це настільки низькопробний матеріал, який навіть критики не витримує ніякої. Я ніколи не спілкувався з Віктором Володимировичем по телефону, ніколи не обговорював з ним ніяких переговорів по Донбасу, і, тим більше, повторюся, це не мій голос на плівках", – сказав Дорошенко.

Він також окреслив перспективу судового розгляду з Бігусом щодо оприлюднення останнім неправдивої інформації.

"Бігус і ця програма представила все це так, що нібито це був я, і я влаштовував якісь домовленості, я спілкувався безпосередньо з Віктором Володимировичем. Для мене це був шок. Я не знав, що робити, кому пред'являти претензії. Я написав на своїй сторінці в Facebook, що потрібно дійсно подавати до суду, доводити до логічного кінця і виводити правду на поверхню", – додав Дорошенко.

Популярні новини зараз

Розлучений Дзідзьо погарнішав на очах і розповів Каті Осадчій усе: про колишню Slavia - ні слова

Дружина Добриніна Даша Квіткова зізналася, скільки набрала під час вагітності: "Я кричала, що це неправда"

Повна протилежність Ані Лорак: протеже Святослава Вакарчука Христина Соловій зізналася, чому ніколи не співатиме російською

Українка розрізала кавун з Сільпо й отетеріла: "Як думаєте, чим вони напхані?"

Показати ще

У травні Дмитро Дорошенко на своїй сторінці в Facebook повідомив, що збирається звернутися до суду з позовом до тих, хто поширив або збирається поширювати про нього неправдиву інформацію.

"Готуємо документи для подачі позову до суду. За поширення неправдивої інформації Бігус і компанія повинні нести відповідальність...з жалем змушений констатувати, що професія журналіста-розслідувача в Україні остаточно виродилася. На виході маємо пусте псевдо-розслідування з наспіх сфабрикованими "доказами" і відвертими домислами.

Вірю в те, що у суду вистачить мужності піти проти системи і прийняти справедливе рішення. Ті, хто поширює неправдиву інформацію, повинні бути покарані", – написав тоді Дорошенко.