Політична партія "Держава" вийшла на мітинг із захисту соціальних гарантій для колишніх співробітників правоохоронних структур. Про це йдеться на сайті партії.

“Сьогодні соратники партії “Держава” взяли участь у мітингу із захисту соціальних гарантій для колишніх співробітників правоохоронних структур, який проходив під Верховною Радою України за участю громадської організації “Офіцерський корпус”... Партія “Держава” вимагає від влади негайного виконання всіх законних вимог протестувальників, і повного повернення соціальних гарантій”, - сказано у повідомленні.

Зазначається, що на мітингу виступив голова партії “Держава” Дмитро Василець, і підтримав вимоги протестувальників. Він підкреслив необхідність консолідації суспільства для захисту соціально незахищених категорій населення.

За його словами, влада “спеціально розділяє суспільство за мовною ознакою, релігійною ознакою, та з інших питань, щоб замість консолідації суспільство було роздроблене”.

“Пільг і соціальних гарантій позбавили спочатку малозабезпечених пенсіонерів, потім чорнобильців, потім членів багатодітних сімей, потім воїнів-афганців, тепер дійшли і до колишніх співробітників правоохоронних органів. Партія “Держава”, від імені керівництва, висловлює подяку громадській організації “Офіцерський корпус”, яка в наш непростий час провела гігантську роботу з консолідації колишніх співробітників правоохоронних органів, і підготувала ряд вимог до керівництва країни”, - вказано у повідомленні.

Популярні новини зараз

Пишні груди Олі Полякової викликали подив у українців: "Прекрасний силікон"

Лілія Ребрик показала струнке тіло у відвертій сукні - "Яка солоденька!"

Юля "Зайка" згадала про "Холостяка" Михайла Заливако після весілля з іншим: "Вагітна"

Ольга Сумська змінила образ, "відмовилася" від довгого волосся і карих очей: "Дуже екстравагантно"

Показати ще

Як повідомляв Знай.ua, Друзенко зазначив, що, на жаль, за наші гроші в Україні існує міністерство цькування ветеранів.

Окрім цього, Знай.ua повідомляв, що Василець заявив про введення податку на доходи транснаціональних корпорацій, що партія "Держава" підтримує рішення країн G-20.